titresim kullanmayan secmende akp ye meyil vardir

1.

bu, sayın tarhan erdem ve araştırma şirketi konda'nın verilerinin tamamen dışında kişisel gözlemlerime dayanan bir veridir. sosyolojik olarak ya da bilimsel olarak bir geçerliliği yoktur. gözlemdir sonuçta. ancak en koyu pozitivist bir bilim adamı bile gözlemlerinden ve izlenimlerindenden yola çıkarak birtakım savlarda bulunur. bu yüzden gözlem de olsa önemli bir gözlemdir benimkisi.

titreşim derken sadece cep telefou gelmesin aklınıza, minimalize etmeyin. her türlü titreşim bu kapsama dahil edilebilir. msn'den tutundan herhangi bir titreşme. ama benim asıl üzerinde duracağım titreşim cep telefonundaki titreşim olacak bu tüyoyu da vermiş olayım şimdiden.

akp dinci bir parti midir? tam anlamıyla dinci bir partidir demek mantıklı olmaz. klasik din eksenli bir partide ertuğrul günayların, zafer üsküllerin ne işi var diye sorarlar adama! gelgelelim kısmen de olsa dinci bir partidir. yani akp'nin çekirdeğini oluşturan kadrolar milli görüş geleneğinden gelmektedir. burayı iyi koymakta fayda var. çünkü akp seçmeninin büyük bir çoğunluğu hala bu çekirdeği göz önüne alarak rey vermektedir.

bunu titreşimle ne alakası var? şu alakası var efendiler! cep telefonunu titreşime alan insanı düşünmeye çalışalım. telefonu çaldığı zaman en kuvvetli erojen bölgeye yani penise ya da vajinaya yakın olduğundan bir hazlanma efenime söyleyeyim bir zevklenme, bir hoşluk meydana gelecektir. bu akp seçmeni olmayan biri için sorun teşkil etmez. ancak akp'nin dinciliği penceresinden bakarsak olaya klasik akp seçmeninin kendini bu türlü nefsani duygulardan arındırma gibi çabaları, tepkileri olacaktır. bu yüzden akp seçmeni cep telefonunu asla titreşim modunda kullanmaz. zaten kumaş pantolon vesaire giyen biri ise durum daha da sakattır.

msn'deki titreşimin kulllanılmamasının(akp seçmenlerinin) sebebi ise yukarıda anlattığım olaya yaptığı göndermedir, çağrıştırmadır. adeta bir orgazm anının şiddetini anımsatan msn penceresinin sarsılması klasik bir akp seçmenine yakışmayacak bir davranış hatta bir edepsizlik olarak ortaya çıkar. ee böyle muhalefete de böyle akp seçmeni yaraşır. zaman gazetesinin tersten okunuşundan akp'nin dinciliğine atıfta bulunan muhalifler olursa titreşimden hoşnut olmayan akp seçmenleri de olacaktır elbet...

   faysal   07.10.2008 17:59
   #1049796
2.

doğru lan..

sevgililerimden biriyle birgün düzüşürken (halk tabiri ile sevişirken) benim telefon çaldı..titreşimdeydi haliyle..''telefonun bu titreşimi beni çok tahrik ediyor, içime almak istiyorum onu'' dedi birden..kızım evdeyken kendi telefonunu alsana içine dedim..olmaz dedi..ben kendi telefonumu titreşime alamam dedi..neden diye sordum..akp'ye oy verdim dedi..allah allah, sende hiç akp'ye oy verecek tip yok, kaymak gibi hatunsun maşallah dedim..babamlar akp'ye oy verdi ben de ondan verdim dedi..

hay babanın şarap çanağına tüküreyim dedim..sonra cayır cayır düdükledim bademi..

   cilgin buzdolapci   07.10.2008 18:13
   #1049807
 
reklamı kapat

yazdır