toplumun sikko normlari

1.

dayatılan, doğru(!) oldukları varsayılan ve şartsız kabulü gerektiren, anlamsız, gudik, baş belası normlardır.

misal, kadınları düşünelim. bir güzellik anlayışı bellemişler. belirlememişler, bellemişler. onlar güzel diğerleri çirkin. mesela, angelina jolie. sik gibi kadın afedersin. neresi güzel, nesi güzel. genel anlamda "manken" diye bildiklerimizi düşün. şu sıfır beden, kemikıl biraderler. sikko sikko adamlar güzel ilan edilmiş. ha siktirin lan!

oysaki fıstık gibi big tits'ler, fat'ler var şu dünyada. mis gibi, lokum gibi etli butlu afetler, mature'lar granny'ler var. taş gibi orta yaşlı hatunlar var. onlar güzel işte. angelina jolie'yi kim siksin. peh!

onun dışında, milliyetçilik kavramı var misal. siktirin ulan! ne milleti ne milliyeti! kimi sikiyonuz ? herkes insan değil mi ? x milletini y'den daha üstün yapan ne ? neymiş, "türk olduğum için gurur duyuyorum" yahut "kürt olduğum için taşşaklarım kabarıyor" ikinizinde anjuğuna kafamı sokayım madem. oldu mu ? mutlu oldunuz mu ? 6 milyar nüfuslu dünya olm burası, gerisi siktirsin gitsin!

neymiş eşcinseller vebalıymış, lezbiyenler götüme benziyomuş. ölün inşallah. allah sizin gibi aykırı kaçanların belasını versin! neye inanıyosan ya da inanmıyosan, bul belanı üç vakte kadar!

oysaki heteroseksüellik gökten inmedi. her organizma biseksüel doğar. tercih meselesi falan diyollar birde. hay göt oğlanı seni. takım mı tutuyosun olm hormon diye bişey var. babalar gibi gay aşıklar, heterolardan sadık lezzolar var.

ayrım yapmayın, yıl 2008, su savaşları kapıda, küresel küresel ısınmakta dünya, azcık adam olun gözünüzü seveyim, azcık akıllı olun, paşa olun.

yoksa siktirin gidin bi' 1 milyar azalsak dünyanın ömrü uzayacak lan ibneler!

   spitney bears   21.08.2008 02:20
   #1011919
 
reklamı kapat

yazdır