turk filmlerine camur atip turk dizilerine hayran olan hatun

1.

ironinin anasını ağlatmış hatundur.

gider hollywood'un hastası olur. ben affleck* izler falan. sonra türk filmlerine gelince tukaka gözüyle bakar. amerikalılar karadenizde 2 filminde mükemmel oyunculuk sergileyen kıvanç tatlıtuğ'u görmez. gider aşk-ı memnu'daki aaaoooaa diye bağıran kıvanç tatlıtuğ'u izler.

size başımdan geçen bir anımı anlatarak konuyu pekiştirmek isterim. 2009 yılının yazında başlayan, gayet de güzel giden bir ilişkinin tohumları fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana, dönmeli yurduma. güzel şarkıydı. konudan sapmayayım. güzel kızdı allah için. ama türk sinemasına attığı çamurlar ile beni kahrediyor adeta saçlarımı beyazlatıyordu. (evet ibrahim tatlıses gibi bi gecede) ancak ne hikmetse aynı zamanda internetten beraber aşk-ı memnu izliyorduk. "ask-i memnu bilmem kaçıncı bölüm part 8 son" lar hala aklımdadır. türk sinemasına bok atıyor, akşam kalkıp yaprak dönümü senin ezel benim izliyorduk. yanında olmanın verdiği sıcaklık beni mayıştıyordu, ses etmiyordum. ancak bir gün dayanamayıp patladım:

-ya aşkıbellam yeter artık, hem türk yapımlarına laf ediyosun hem de dizileri kaçırmıyosun.
+bitanem bi saniye, beşir açıklayacak galiba.
-harbi mi diyon gülyanaklım.
+bak bak çok heyecanlı.
-zıpladım da geldim.
(gülüşmeler)
...

öyle işte. güzel diziydi aslında.

şimdi sevgiçiçeğim uyardı konudan sapmışım. bu hatunlar da iyidir ya bakma. aslında muğlalı kızlar güzel oluyor. ev yapacaksan tuğladan kız alacaksan muğla'dan demişler zaten.

   cool man with a beard   11.01.2011 01:21
   #2275445
2.

basit yabancı romantik komedilere bayılır.*

   pinhan   11.01.2011 01:28 ~ 01:28
   #2275449
 
reklamı kapat

yazdır