uluslararasi hrant dink odulu

1.

uluslararası hrant dink vakfı tarafından organize edilecek ve bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ödül töreniyle sahiplerini bulacak ödüller.

----- spoiler -----
ödül, her yıl ayrımcılıktan, ırkçılıktan, şiddetten arınmış, daha özgür ve adil bir dünya için çalışan, bu idealler uğruna bireysel risk alan, ezber bozan, barışın dilini kullanan, bunları yaparken, insanlara mücadeleye devam etme yolunda ilham ve umut veren kişi, kurum veya gruplara verilecek.

hrant dink vakfı, ödülle, bu yönde çaba gösterenlere, seslerinin duyulduğunu, yaptıklarının görüldüğünü ve yalnız olmadıklarını hatırlatmayı, onlara manen destek olmayı, tüm insanları idealleri uğruna mücadeleye teşvik etmeyi amaçlıyor.

bu yılın ödülleri için aday önerileri , 15 mayıs'a kadar kabul edilecek. ödül sahipleri, 15 eylül'de yapılacak törenle duyurulacak.
----- spoiler -----

http://www.hrantdinkodulu.org/

   ceres   03.05.2010 17:13 ~ 17:15
   #2049157
2.

bu sene ahmet altan'a verilmiştir. yok yok haketmiştir, yok yok kesin haketmiştir. emperyalistlerin yok ettiği insanların ödüllerinin demokrasicilik, liberalcilik oynayan bu tiplere verilmesi ne acı lan.

   yenitara   16.09.2011 23:33
   #2435246
 
reklamı kapat

yazdır