uretken olmayan lafmacun org guruhu

1.

yeni yetme bir yazar olmama rağmen bu platformu kullandığım süre içerisinde sol layer ın halini gördükçe var olduğuna inandığım topluluktur... bu durum, sol layer da birşeyler öğrenebileceğim başlıklar görmek isteyen ben'i hayal kırıklığına uğratmıştır. üzmüştür.

bu güruh, kısaca sözlüğü tartışma alanına çeviren düşüncesiz yazarlar topluluğudur. sözlüğün temel işlevini unutmuşlardır.

tamam, bazı yazarların en temel değerlerine dokunulmaktadır (ben de dahil). ancak yazarların kişisel tartışmalarını güvercin vb. yöntemlerle halletmeleri ve düşmancıl değilde daha sevecen bir üslup kullanmaları ne de güzel olacaktır...

inançları olan insanlara köle gözüyle bakmak ya da inancı olmayan insanlara mevlana gibi değilde vurun kahpeye mantığıyla bakmak, ne büyük bir cahilliktir.

sadece din değil siyasi, futbol vs. konularda karşıt görüşlü insanlara düşman gözüyle bakmak ele ne geçirecektir? sevgi ve hoşgörü çerçevesi içerisinde tartışıp doğruyu bulmak daha güzel, daha mantıklı değil midir? ve bunun için uygun platformları kullanmak daha doğru olmayacak mıdır?

ben sözlükte daha yaratıcı, birşeyler öğrenebileceğim, genel kültürümü arttırabileceğim yararlı başlıklar görmek istemiyorum. bir tartışma "sirkülasyonu" içerisindeki pis kokan başlıklardan bıktım!

   scorpion2366   15.02.2009 18:09
   #1198813
2.

<bkz: kime göre neye göre>

   ustasinidovenninja   15.02.2009 18:10
   #1198817
3.

seri üretim bandına geçilme zamanının geldiğinin göstergesi. daha sık ve kaliteli üretim için robotlar da kullanılabilinir.

   lafminator   15.02.2009 18:32
   #1198849
 
reklamı kapat

yazdır