usame bin ladin vs abdullah ocalan

1.

*biri abd nin, yani büyük bir devletin teröristidir. diğeri türkiye nin , yani "küçük" bir devletin teröristidir.

*usame bin ladin, 11 eylül ikiz kulelere saldırının sorumlusu olarak amerika'nın tüm dünyaya savaş açmasına neden olmuştur. abdullah öcalan, 30 yıldır türkiye nin kanını emmesine rağmen, türkiye'de şu anda krallar gibi yaşatılmaktadır.

*usame bin ladin, yıılarca mağaralarda, orda burda sürgün yaşamış bir teröristken, abdullah öcalan 5 yıldızlı otelinde masa tenisi oynayan bir teröristtir.

*usame bin ladin, amerika nın teröristi olmanın bedelini çok ağır yaşam koşullarıyla ödemişken, abdullah öcalan, türkiye nin teröristi olmanın avantajlarını kendisi ve destekçileriyle birlikte yaşamaktadır.

*usame bin ladin için abd, afganistan ve ırak'a savaş açımıştır. abdullah öcalan için akp hükümeti, bırakın savaş açmayı, kuzey ıraktaki pkk destekçilerine göz dağı vermekten bile acizdir.

*usame bin ladin ölmeden önce, değil abd'de konuşup propaganda yapmak ve örgütünü yönetmek, dünyanın hiçbir yerinde ortaya çıkma gibi bir şansı bile yokken, türkiye nin teröristi abdullah öcalan, bizzat türkiye'den pkk yı yönetmektedir :)

*usame bin ladin in bir posterini abd de açarsanız sizi hapse atarlar ve hayatınızı söndürürler; türkiye'de abdullah öcalan ın posterini de açarsınız, "biji apo" diye bağırırsınız, hatta meclise de girersiniz, bi bok olmaz !

*usame bin ladin, abd nin teröristi olmanın bedelini sadece kendi değil, destekçileri ve yakınlarıyla ödemişken; abdullah öcalan, türkiye nin teröristi olmanın lüksünü sadece kendi değil, yakınları ve destekçileriyle yaşamaktadır. (pkk nın meclise girmesi)

*abd nin teröristi olmanın bedelini eninde sonunda canınla ödersin; türkiye nin teröristi olmanın dayanılmaz hafifliğini, avantajlarını yaşarsın.

abd, kendine düşman olanı cezalandırır. türkiye, türkiye'ye düşman olanı ödüllendirir.

abd büyük bir devlettir. akp nin türkiye'si küçük bir devlettir.

one minute !

   kuant   04.05.2011 03:12 ~ 03:14
   #2349147
2.

ikisi hakkında da az şey bildigimiz gercek ,sallamaya musaittir efendim sallayın sallayabildiginiz kadar...

   jermeine22   04.05.2011 03:31
   #2349148
3.

yeni dünya düzeni ülkeleri bölüyor. ama kendi kontrolü dışındaki milli ve dini hareketlere sıcak bakmıyor. buradan bir makale çıkabilir.

   zelisa   04.05.2011 09:46
   #2349156
4.

biri öldürütlmüş diğeri halen beslenmektedir.

   maximumdrink   04.05.2011 12:03
   #2349191
 
reklamı kapat

yazdır