içeriğin orjinalini görmek için buraya tıklayınız.

meydansozluk.com - yazdırılabilir versiyon

uzay istasyonuna misafirlige gitmek

1.

3 senedir göremediğiniz halaoğlunuz bir astronot ise ve içinizdeki özlem günden güne büyümüşse yapabileceğiniz en akıllı yol. atlarsınız taksim-mars minibüsüne, "beni ay'daki istasyon'da indir" dersiniz.

bence gitmeden 4 gün önce haber verin. ben geliyorum diye. zira, gittiğiniz an evde olmayabilirler. kapıda kalırsınız. kapıda kalırsanız ayakkabılardan birini ters asın, geldiğinizi anlarlar.

misafirliğe giderken çoluk, çocuk götürmeyin. ortamda bir sürü bilgisayar var. mazallah bi kaza çıkar, istenmeyen bi şey olur.

istasyon sahibi aile siz geleceksiniz diye günler öncesinden hazırlıklara başlamıştır bile. üzümlü kek hapları, sarma hapları, dolma hapları, kurabiye hapları..."ay ne zahmet ettiniz" dersiniz. "yok ayol hazır aldım bim'den", der evsahibesi.

<bkz: bekar astronot arkadaşın uzay istasyonuna kız atmak>

ugokhan - 28.05.2008 11:33
#931631
2.

hala oğlunuzu çok özlediğiniz (başlık sahibi öyle diyor, icabetimiz de o yönde olsun!) o an, eğer ishal de sizin yakanızı bırakmıyorsa; kesinlikle ertelemeniz gereken bir ziyaret şeklidir.

bilindiği üzre;
bu astronot yaratıkları, suyu havaya bırakıp lop şeklinde hamlayarak içiyorlar. ishalsiniz ve sıçıyorsunuz! eee? havada bok lopları dolanıp duracak öyle. töbe töbee...

bid bidi bidls - 11.10.2008 19:21
#1053211