white trash

1.

ks, amerikan kırosu..

vatan-ül şahane olarak bellediğimiz, sıçsalar alıp tapındığımız amerika' nın da kıroları var evet. şaşı bakın şaşırmayın.
hatta bizim buralarda özendiğimiz pek çok şey, büyük boy fast-food menüleri, baba metal grupları, büyük evlerdeki küçük insanlar filan hepten white trash oralarda.
aslında ırkçı bir kullanım. ama artık ırkçılığı geçmiş insanlar. en büyük küfür bu, white trash. hayatını boşa geçirmiş adam demek. harcanmış kitleler, gereksiz kütleler. büyük karavanlar, buzdolabını iki gün içinde kıtlık çıkacakmışcasına k-mart' tan dolduran ev kadınları, paris hilton, eminem..

kısaca amerika' nın sistemini temizlerken üzerimize bıraktığı ve bizim alıp başucu eseri yaptığımız her şey.

ama yine de hayran olmak lazım adamlara. ne bekliyodunuz gavurun kırosu da böyle olacak elbette. kumaş pantolonuyla, sigarasıyla oturmuş taşaklarını tartarken bıyık burup aşağı harlem' in kızlarına laf mı atsaydı..? simsiyah kaşlarına mütakiben limon sarısı saçlarla mı gezseydi?

kurban oldumunun amerikalısı,
hell yeah!

   sincity   13.08.2008 17:31
   #1003347
2.

redneck diye tavir edilen isnanların bir üst modelidir bunlar. red neck tarzı ifadeler genelde amerikanın güneyindeki insanlar için kullanılırken bu ifadenin yeri yoktur. ırkçı, cahil, fakir, geri ve kalın kafalı insanlar için kullanılır. genelde kovboy şapkası takarlar. genelde poor white trash diye aşşağılanır bu tip insanlar.

   raindrop   01.08.2010 22:18
   #2117897
 
reklamı kapat

yazdır