x entrysi ile beni benden alan yazar

1.

eşlerinin yatak performansını altın gününde masaya yatıran dedikoducu kadınlar misali, muhtelif sözlük oluşumunda bu tip yorumlara rastlıyorum. yahu arkadaş, beni benden aldı ne demek?, umumiyetle bayan yazarlar,sanki aynı anda defalarca orgazm olmanın halet-i ruhiyesi içindeler de beğenilerini bu şekilde ifade ediyorlar. ulan saç telinden tahrik olan bir milletin erillerine "x entrysi ile beni benden aldı" demek, hangi aklın ürünüdür.gördükçe, okudukça "biri sözlükte seks fantezilerini mi anlattı?" diye düşünüyorum.

aha anlatıyorum... bakalım sizi sizden alıp benim eve doğru getirebilecek miyim? (ev cihangir’de) hani göbekteki taksi durağı var ya, gayet temiz bir durak. güvenilir de.

osbir çekerken yengem evi arayıp, tüm konsantrasyonumu defalarca alt üst etmişti. içten içe onakarşı kin beslemeye başladım. "ben seni skym de gör" gibi düşünceler beynimi meşkul ediyordu. zaten arada bir osbir çekerken onu düdüklediğimi hayal ediyordum. neyse eve geldiğimde evde temizlik yapıyordu. bu yüzden uzunluğu neredeyse çüküm kadar olan bir şort giymiş, üzerinde de siyah dantel sütyen vardı. yengem 28 yaşında, sarışın, 1.60 boyunda 90-60-90 vücut ölçülerine sahip, göğüsleri taş gibi bir afet-i devran idi. devamlı fantezilerimi süslüyor, evde yalnız kaldığımda ona bu fantezilerimi anlatmak istiyordum, lakin kendime hep hakim oluyordum. salçayı mutfağa koymaya gönderip, mutfaktan bir bez getirmemi istediğinde, isteklerinin arttığını ve karşılığında ne vereceğini düşünmeye başlamıştım. bezi getirdiğimde ne göreyim! vuuuuu, yengem domalmış yeri siliyor ve o şehvet kokan seksi bedeni, hazine peşinde koşan indiana jones’u anımsatıyordu bana. yağlı kıspetine peşrev atan yaşar doğu misali kendime hakim olamadım ve arkadan kucaklayarak kündeyi attım. tuş olmuştu.benden hiç böyle bir şey beklemiyordu. bekleseydi hazırlıklı olur, en azından sırtı yere gelmeyecek şekilde teknik bir hareketle tuş olmazdı. çığlık atmaya başladı susturmam kolay oldu. karaköy’den aldığım bereket tanrısı heykelini kafasına vurdum, sesi biraz daha kesildi. daha sonra çamaşır ipiyle o’nu yatağa bağladım. ıslanıp üzerine yapışan şortunu yavaş yavaş çıkardım. sütyenini de ağzımla yırtıp, memelerini feci şekilde ısırdım. bir an kendimi ülkücülere benzettim.
bir fincan kahve isteyeceği tutan densiz komşu gelip, o anın ulviyetini bozabilir düşüncesiyle hemen soyundum. ben diyeyim tüylü şeftalisinin içinde sondaj yapan madenci, siz deyin armageddon’a delik açan astronot. o derce olaya müdahil oldum. yengem, aldığı hazdan olsa gerek kendine gelmeye başlamıştı. ve hala "tecavüzden kurtuluşun yoksa zevk almaya bak" teorisinin inadına haraket edip, bana karşılık vermeye çabalıyordu. bu yaptığı bilime ayıp. belki de hunharca düzülmek hoşuna gidiyordu. adeta yarı otomatik seks makinası gibi hiç durmadan gidip geliyordum. mevzu bittikten sonra bana karşı koymayı kesti ve ağlamaya başladı. ben ona teoriyi tekrar hatırlattım. sesi kesildi.

   muhabbet ul arz   29.05.2008 20:21 ~ 20:29
   #932990
2.

<bkz: tanimam etmem ama >

   zibidigibi   29.05.2008 20:24
   #932991
3.

nedense bu klişe kalıbı her gördüğümde kankisine erkek arkadaşının cinsel performansını öven concon kızlar geliyor aklıma.

- ay tuğcesan bilio musun dün gece berkecan beni benden aldı, iliklerime kadar sarsıla sarsıla boşaldım

   ederleziavela   25.01.2010 16:35
   #1886803
 
reklamı kapat

yazdır