x ileti yaziyor yazisinin silinmesi

1.

şimdi başlıktan anlatabildim mi bilmiyorum ama msn'de karşıdaki kişinin bir şeyler yazarken vazgeçip silmesi demeye çalışmıştım.

lan öyle zikten yazarım ki başlığı bile ilk paragrafta açıklamam gerekiyor. hiç açık başlık yazamıyorum, neyse.

bu olay çok geriyor adamı. hele ki önemli bir şey sormuşsan.. uff gel de delirme.

mesela bazen yanlışlıkla entera bastıktan sonra el virgüle gidiyor sonra onu sileyim diyorsun karşıdan hemen anında " ne yazmıştın????"

yok lan bişi yazmadım virgülü sildim a.q.

   cayvesigara   02.03.2009 23:35 ~ 23:36
   #1225141
2.

simdi bide daha beteri var. iletiyi yazmaktan vazgecip sildiginde karsida ki x inde ileti yaziyor yazisinin silinmesi iste. ben buna baslicak acicaktim tabi ben cayvesigara dan daha kötü bi yazar oldugum icin basligi sadece ilk paragrafta aciklamak yetmiyor. ulan ben baslik bile uyduramiyorum o kadar aciklamam gerekiyor ki basliklar kisa olmuyor. vazgeciyorum sonra. neyse ne diyodum? heh.
simdi demek istedigim su; tam uzun uzun biseyler yaziyorsun. asagida da x ileti yaziyor yazisi ciikiyor. devam yaziyosun belki siler ama i ih silmiyor. insan rahatsiz oluyor abi. simdi önemli bisey der benim yazdigimdan sonra konu dagilir vs birak önce o yazsin diyip siliyorsun tüm yazdigini. o da ayni seyleri düsünüyor olacak ki ayni anda onun da ileti yaziyor yazisi siliniyor. göt gibi kaliyorsun sonra. ne istedigini yazabilmis ne onun yazacagini görebilmis sekilde.
öyle yani.

   blasphemous   04.03.2009 10:27
   #1227840
 
reklamı kapat

yazdır