x yonetimi menajer olarak gosterdiginiz performansa cok sevindi

1.

cm 03/04 oynayanlar ve oynarken bir hayırsever tarafından hazırlanmış türkçe yamayı kullananlar iyi bilir bu kalıbı.

bir takımı seçiyor ve yönetmeye başlıyoruz teknik patron sıfatıyla. biraz oyunun basitliğinden, biraz da kişisel gazlar sonucu yönetmek için seçtiğimiz takımın kalitesinden 'başarılı' denebilecek bir dönem geçiriyoruz. bu başarı level olarak 'oha' düzeyinde değilse, yönetimin bizimle ilgili düşüncülerini ayda bir posta kutumuza ileten haberde "x yönetimi gösterdiğiniz performanstan memnun" diye kısacık bir bilgi görünüyor.
gayet açık ve net! yönetim memnun.

bu kısacık mesajdan bile anlıyoruz ki, bu oyunun yapan gavur illerindeki takımlarda yönetimin ciddi bir karizması oluyor. teknik isimler, yönetimi ağzından çıkacak olan bir memnuniyet sözüne kitlenip kalıyorlar. adı alex ferguson da olsa bu böyle.

her neyse..
eğer oyunu oynarken yanımızda bir arkadaş yoksa, "hilesiz oynayınca daha zevkli oluyo lan" lafını yemek durumunda kalmayacağımız için takımı dünya çapında yıldızlarla donatıp gelen dört - gidene beş atmaya başlıyoruz. özellikle sevmediğimiz takımlaraysa gece tarifesi açıp ebelerini belliyoruz. haliyle performansımız 'oha' seviyesine geliyor.
e pavel nedved'in yedek beklediği bir takım için pek de anormal bir durum değil bu.

işte böyle bir performans karşısında yönetimde tüm karizmasını bir yana bırakıp bayram çocuklarını kıpır kıpır sevinmeye başlıyor. memnuniyeti belirtirken bile her yeri lütuf kokan adamlar "gösterdiğiniz performansa çok sevindi" oluyor.

şu cümleye bir bakın allah aşkına; "x yonetimi menajer olarak gosterdiginiz performansa cok sevindi"

haberi getiren ulağın bile ağzından salyalar akıyor. mutluluk böyle bir şey mi? resmini çizsem buna benzer mi?

   infinitedreams   18.06.2008 01:00
   #949369
 
reklamı kapat

yazdır