yakisiklilikta brad pitt esigi

1.

eskileri bilemiyorum ama yeni nesil hatunlar o eşikten atlayalı çok olmuş. bunu az önce msn de yazıştığım hatunla daha iyi anladım. eskiden brad pitt gibi denildiğinde, hatun size bitiyor demekti. şimdi ise daha sikko manalara gelmekte.

şimdi bir heves açıyorsunuz msn’i. prensip olarak başlarda offline takılırım. her zaman aynı hatunla konuşmak çok can sıkıcı olabiliyor. çeşitlilik her zaman güzeldir. gözüme birini kestirir, muhabbete onunla devam ederim.

bu gece de aynen bunu yapıyordum. konuşuyoruz, her şey güzel, ortam şahane. tam gelip alayım güzelime getireceğim lafı, konu güzellikten çıktı. “beni güzel buluyor musun?” dedi. yani hasta oluyorum böyle gudik sorulara. “yavrum güzel bulmasam seninle işim ne?” diyemiyorsunuz da o an. o da biraz piçlik kokuyor hatun tarafından, halbuki öyle değil. aslında onore olması lazım. olmuyorlar. birkaçında denedim bunu, suratıma kapattılar kapıları. henüz hatunların bunu neden sevmediklerini anlayamadım. evet güzelsin ve ben seninle güzel olduğun için birlikteyim. yani şunu düşünen bir erkek olabilir mi? sevgilim çok çirkin ama ben onu her haliyle seviyorum. canım benim. sikerler.

her neyse, “elbette yavrum, çok güzelsin. adeta bir perisin.” diyerek yumuşattım onu. ama arkasından ettiğim şu laf gecemin üzerine kabus gibi çökecekti ve henüz benim bundan haberim yoktu. dedim ki, “ sen de az ballı değilsin canım. brad pitt gibi adamım yahu”. hatun ağzından salyalar saçarak gülmeye başladı. cam açıktı ve ben onun gülerken küçük dilinin nasıl ahenkle dans ettiğini görebiliyordum. ulan ne demiştim de bu kadar güldürebilmiştim. yani kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır evet ama sanırım bu kadarından da değil. noldu diye sordum. "yea saçmalama brad pitt çok çirkin kendini ona benzetmene şaşırdım” dedi. yani kime benzediğimi sordum ben de o zaman. günlerce peşimden koşan hatun elbet beni bir ünlüye benzetebilecek kadar karizmatik buluyor olmalıydı. “ehehe brad pitt’ten sonra seni kime benzetsem şaşırıyorum doğrusu.” dedi. kusura bakma da makyajsız sen de götüme benziyorsun dedim ben de. ardından da doğal olarak cam kapanmış, iletilerim hedefine ulaşamamıştı. tüm hevesimi de kaçırdı kevaşe.

keşke iletilseydi o son ileti. sikimi öpmesini istedim evet. sikim brad pitt’ten yakışıklıydı çünkü…

   galibarda   15.02.2010 00:16
   #1938783
2.

brad pittin yaşlanmasıyla başkasına devretmiş eşiktir.ama daha direk bi insan ismi söyleyecek kadar fikir birliğine varılmamıştır bu konuda.bana sorsalar kellan lutz derdim.

   larissa   15.02.2010 00:20 ~ 00:20
   #1938787
 
reklamı kapat

yazdır