yengec burcu erkegi aslan burcu kadini iliskisi

1.

siz kendi başınıza yürümeyi tercih edersiniz. ancak aşık olduğunuz kişi bir aslan kadınıysa, kendinizi değiştirmek zorunda kalacaksınız. o, akıllı bir kadındır. bu nedenle ona hiç bir şey öğretmeye gerek yoktur. sizin gibi içe dönük bir erkeğin kendisi için 'zahmetli' olacağını hemen anlar. sonra da kendisine aşık olmanıza izin vermez. her şeye rağmen evlenirseniz, evi idare edeceğini hiç sanmayın. zaten bugün hangi erkek bunu bekliyor ki? o, daima yeniliklerin ve yeni tecrübeler edinmenin peşindedir. kendini ruhsal ve fiziksel olarak canlı tutar ve siz yengeç erkeği olarak ona nasıl ayak uyduracağınızı şaşırırsınız. eğer bir aslan kadınına aşıksanız, onun ve kendinizin hayat tarzını devamlı değiştirmeye hazır olmalısınız. aksi halde size olan ilgisini kaybedecektir. aslan kadını severse, duygusal olduğu kadar fiziksel fedakarlıklarda da bulunur. o, tutkulu bir aşıktır ve duygusal birleşmenin tadını çıkarır. burada tam anlamıyla bir alışverişten bahsedilebilir.

   nicholai alexandrovic hel   13.11.2008 06:32
   #1084489
2.

liderlik etmeyi yönetmeyi seven aslan kadını, yengecini ilk başlarda yönetebeilir.yengeçte buna ilk zamanlarda hadi yönetsin bakalım der ve ses çıkarmayabilir.ama bu yönetme sırasında yapılacak bir kaç önemli hata o suskun yengeci aslan yapar aslan.sonunda ne olur iki aslan bir ormana fazla olur.

yani diyeceğim yengeç erkek sinirlendiğinde aslan olur böyle bir durumda da aslan kadını hemen yengeç moduna geçmelidir.

zor iştir vesselam.

   playwithhonor   15.03.2009 15:13
   #1252727
 
reklamı kapat

yazdır