yeni baslayanlar icin universite

1.

yogun bir oss trafigi ardından tercihler yapılmış ve üniversite kazanılmıştır. işin zor yönü belki bitmiştir fakat üniversite hayatı ne liseye benzer ne de normal hayata .çünkü yetmiş yedi cinsten insanla bir aradasınızdır bir anda ve yapayalnız hissedersinizdir kendinizi . etrafınıza bakarsınız diger insanların arkadaş ortamı vardır gülerler, eglenirler ,içerler. özenirsiniz başlarda , belki onların arasına girmeye calışırsınız fakat siz daha çömezsinizdir. boktan bir durumdur gercekten ilk günler ,hatta okulu bırakmayı bile düşünürsünüz zaman zaman, fakat yavaş yavaş ortama ayak uydurmaya calıştıgınızda da hiç ayrılmak istemeyecek bir durum oluşur ardından .

   zibidigibi   20.10.2006 01:25
   #82799
2.

beklentilerinizin %80 ini çöpe atın öyle girin kampüse.

   pff   20.10.2006 01:27
   #82803
3.

ortamlara göz koymayın,oraya okumak için gidiyorsunuz piyasa yapmak için değil.para akıyor tonlarca.yazıktır,günahtır.boyalı hayatlara özenmeyin.zira ne kadar insan tanırsanız o kadar zarar göreceksinizdir.

   painseeker   20.10.2006 01:30
   #82808
4.

gidin üniversiteyi yaşayın güzel kardeşim. nice gençler vardır üniversitede gitar çalanlar popüler olur diye gider ilk sene abanır kursa gitara. ikinci sene bir bakmıştır bateri çalanlar ortam kralı olmuştur o sene. aban bateriye harçlığı vaktini yatır kurslara. tam üçüncü sene heyecanla kayda git bi bakmışın senin berinden ter akıyo bateride performans yapıcan diye ; lakin bas gitarcılar revaçta. hoydaaaa unutmuşun gitar felan bi bas bul sonra ona yüklen. son seneye son ümitle asılayım derken bakmışın ki sizin grup hayali yalan olmuş ince örgü yelek giyip bağlama çalan top sakallılar basmış ortamı. lakin sen iz peşinde alttan 17 dersin olduğu için aklın gönlün ortamlarda sen kütüphanede. bırakın kardeşim bunları pul biriktiriyosan pulla devam et, güzel makarna yapıyosan ona yüklen bişi yap. ortama göre gozlük değiştirir gibi hobi değiştirirsen mal gelip sığır gidersin o üniversiteden. hadi bakim ses etmeden oynayın..

   vayak   24.07.2011 01:45 ~ 01:53
   #2405029
 
reklamı kapat

yazdır