yeni iste ilk gun

1.

insanı heyecanlandıran ve ortamdaki insanlara karşı acemi durumuna düşüren gün.
müthiş bir karın ağrısı.

   ramiz   02.12.2009 17:19
   #1769009
2.

muhteşem başlığı açan açmış ben de yazayım.

genellikle bir an önce eve gitmek istersiniz. değ mi?

hep alışveriş yaptığım bir ikinci elci mağazada birnevi yardımcı oldum.tek ben duracaktım. çayım kahvem internetim kitabım ve cool müşterilerim olacaktı. çok cazip değil mi?

sabah 09:30 tükanı açtım. komşularımla tanıştım. ben de amerikan filmlerinden fırlamış gibi karizmatik ve sakindim. herşey anında rutine binmişti. çünkü alışık olduğum bir yerdi.

işverenim bana kahvesinden içebileceğimi söylemişti ama ben yine de 3in 1 götürüp pratik olmak istemiştim. fakat, bir anda jacops paketini görünce ardından süt tozunu, benimki dursun şöyle bir sonra içerim. diyim aç gözlü bir idareye girdim.
su kaynadı, bardağıma kahvemi ve şekerimi koydum, süt tozuna elimi attığımda kutunun bomboş olduğunu farkettim. bu bir "tuzaktı". çok acı bir tuzak!!!

aç gözlülüğüme yenik düşüp acımı acı, kulak kiri kıvamında(evet, tadını biliyorum)
kahvemi içmeye başladım. kafein sigara içmemi emrediyor, ben ise "tükanı bırakmam!!" diye direniyordum.

o kahveyi içtim. aç gözlülüğüm acı bir şekilde vücuduma geri dönüşüyordu. (dramatize sanatı)

"dökeydin!" dediniz diğ mi!! aha, bir tuvaleti göreydim nasıl dökerdim. ama iş hanı olmasından kelli yine tükanı kapatmalıydım -ki elimde bir kupa kahve, onu yok etmek için gittiğimin farkedileceğini biliyordum, karizmamı çizdiremezdim. öyle de yaptım.

bu hikayemi stv ye mail olarak gönderdim. iletişim kutuları ilginçti. bir melek zarfınızı alıp uçarak uzaklaşıyordu.(bu ayrı konu) bütün insanlık benim aç gözlülüğümden çıkardığım dersi görmeli ve feyiz almalıydı. süt tozunun sihirli gücü ve kafeinin yaptığı sigara gereksinimi ve "kakanı yap!!" baskısı. ölümcül bir acıydı.

müşteriler safoz ve sinir bozucuydu fekat işverenim olan sevimli hatunla günün geri kalanını muhabbet ederek matine kıvamında bitirdim. ilk defa asıl mesleğim dışında bir işte tatmin olabildim.

şimdilik bu kadar. ilk olduğu için iş değişene kadar bu başlık altında birikmeyeceğim.

   anathema   14.04.2010 14:01
   #2021376
3.

-ne yaptın alıştın mı ?
+neye ?
-işte anlarsın yaa*hehe...
+lan siktir git şurdan !!
**

   king melik xxl   14.04.2010 14:17
   #2021391
 
reklamı kapat

yazdır