yes yerine orraty demek caiz midir hocam

1.

metin uca'nın kitabı...

tanıtımı aynen şöyledir.


----- spoiler -----
yes yerine orrayt demek caiz midir tablet 1 mg (tansiyon düşürücü, gülümsetmeli metin uca konsantresi ) formülü her bir yes yerine orrayt demek caiz midir? türkiye halleri tableti, bir nebze eleştiri, bir çimdik hiciv, bir hayli politik güldürüden oluşur. üründe domuz yağı, yalar madde ve yapay tatlandırıcı yoktur. domuzlar üzerinde etkin olamayan gülmece ağırlıklı konsantredir. endikasyonları kullanıldığı yerler sol vertüküler yapılanmada ve sol duruşta ilgili bozukluklarda, hızla bölünen sosyal demokrat unsurları bir araya toplamada aklın kullanımı ve yüzün gülmesinde etkendir.


espri seviyesini normal düzeye çekerek gülmece duygusuyla rahatlama sağlar. iktidarın yaptıklarına katlanma gücü verir. belirlenen yan etki yoktur gebe ve emzirmeli kadınlarda, 14 yaşından büyük çocuklarda rahatlıkla kullanılabilir..


ekonomik güçlükler nedeniyle arkadaş sırtından ya da çalınarak okuma girişimlerinin sonuçları test aşamasındadır. saklama koşulları oda ısısına da dış ortamlara da kolaylıkla uyum sağlar. lütfen çalkalamayınız. sağdan sola doğru geriden okumak isteyenler için geriden takdim şekli yoktur ve aranmamalıdır. nobele aday değildir. helaldir.
----- spoiler -----

   truly madly deeply   11.02.2010 15:17
   #1929581
 
reklamı kapat

yazdır