yilin gay partisi istanbul da

1.

büyük avrupa kentlerinde önemli bir kitlesi olan gus deluxe dergisinin partisi yarın gece beyoğlu'nda.


çoğunluğu gay ve lezbiyenlerden oluşan bir topluluğa hitap eden; paris, barselona, brüksel gibi büyük avrupa kentlerinde kendi kitlesini yaratmış bir dergi olan gus deluxe, wallpaper'ın yolundan gitti, istanbul'u 'yılın şehri' seçti. ekip bu seçimi, yarın gece (10 şubat) beyoğlu olympia'da düzenlediği bir partiyle de kutlayacak.

daha önce de iki kez türkiye'ye gelen ekip istanbul ve çeşme'de partiler düzenlemiş, türkiye'nin ab'ye girmeye çoktan hazır olduğunu ifade eden ve buradaki deneyimlerine 12 sayfa ayırdığı özel istanbul sayısı hazırlamıştı. dergi ekibi bu kez kentin gece yaşamındaki popüler adresleri gezip, mekân sahipleri, işletmeciler ve ünlü aşçılarla söyleşiler yaparak 'gizli kalmış hazineler'in peşine düşecek. ekip ayrıca yerel halkın bildiği ama turistlerin pek uğramadığı orijinal yerleri keşfedecek.

yayın yönetmeni frederick boutry, gus deluxe'ün yeni yayılan istanbul dalgasıyla tekrar gelmek için hiç tereddüt etmediklerini, bu kez şehrin gizli yüzünü ortaya çıkaracaklarını söylüyor.

partiye gus dansçıları ve dergi kapağında yer almış iki dolce&gabbana modeli geliyor. müziklerse derginin editörlerinden steven redant'dan...

   ramiz   09.02.2007 11:38
   #209964
2.

yanlışlıkla para düşürülmesi sakıncalı party, malum eğilirsiniz falan mazallah.

<bkz: acaba bu başlığa entry girsem beni gay zannederlermi sendromu>

   ederleziavela   09.02.2007 11:43
   #209968
3.

katılmak isterdim..*

   sj   09.02.2007 12:04
   #209994
 
reklamı kapat

yazdır