yorgani kafaya kadar ortup zaril zaril osurmak

1.

tahminimce herkesin çocukken veya şimdide yaptığı iştir. nedense piskopatça bir mutluluk verir insana.

-muhsin napıyosun allah belanı versin!!
+ayşen yorganı açıyorum ama durmanı tavsiye etmem zira iki kere kustum ben kokudan
-rezil herif
+lan açıyorum bak!

   okkes   18.10.2008 16:30
   #1059787
2.

en doğal, en tasarruflu, en güvenli, en önemlisi de en sadık ısınma yöntemidir.
soğuk puslu pis bir kış gecesi... üşümüşsün. ev arkadaşın bed suratıyla çay yapmış onu yudumluyorsun mutfakta. mutfakta garip mekan yemek pişmeyince buz gibi oluyor içinde buz dolabı olduğundan mıdır nedir buz dolabı da garip alet yazın soğutuyor kışın boşa çalışıyor gibi. neyse çayını bitiriyorsun, banyoya uğruyorsun o kadar çok çay içtin ki ısınmak için, işemen gerekiyor. bir klozete bakıyorsun bir de olmayan penisine. keşke diyorsun içinden oturmasam şu buz gibi klozet beyazının üstüne. oturuyorsun mecburen o ısınmak için çayları boşaltıryorsun kıçtan gelen bir titremeyle birlikte işte o zaman anlıyorsun o çayları boşa içtiğini sonunun hüsran olduğunu aslında ısınamadığını.

sonra odanda takılmaya karar veriyorsun takılmakta e garip terim birilerine takılırsın di mi sap gibi kendi kendine takınılmaz yani en azından takamazsın takmamalısın. neyse gidiyorsun kaloriferin dibine kıçına da alıyorsun otobüs yolculuklarında alınmış üzerinde dalmaçyalı itlerinin olduğu yastığını ki o bile eskisi gibi değil yumuşaklıktan eser yok. ısınıyor gibisin biraz hafif hafif yanıyo kalorifer kalorifer de ne garip alet tırtıklı mırtıklı. tost gibi. sonra ay başı bu doğal gazın parası geliyor aklına ödenecek için gene üşüyor sırtın sıcak ama için üşüyor. zaten saatte geç olmaya başlıyor kalorifer çıt çıt etmeye başlıyor anlaşıldı sönecek ibne. üşüyeceksin gene ki başlıyorsun üşümeye.

diyorsun yatağın içine gireyim bir film takayım izleyeyim. takıyorsun filmini giriyorsun yorganın içine izlerkene filmi uykun geliyor zaten filmde pek zikkodan bir film. kapatıyorsun filmi. ohh sessizlik uyku da bastırıyor. buzdolabının sesi geliyor mutfaktan naled olasıca buz dolabı sırf sese gidiyor para biliyorsun soğutmak felan bahane. neyse üşüme duyuyorsun yine yeniden. vucudun sıcak ama burnun fena halde üşüyor böyle üstü nemli nemli. kaloriferin etkisi de baya bir geçmiş vucudun da üşümeye başlıyor burnunla birlikte. çaresiz sokuyorsun kafanı yorganın altına. daha sıcak evet daha güzel. ılık ılık. sonra karnın gurulduyor hafif hafif bağırsaklardan aşşağıya doğru bir duman silsilesi sürünü sürüne iniyor sanki. o inişi o inişten sonraki rahatlamayı düşünüp gülümsüyorsun. sonra o duman bulutu son durağa geliyor elveda deyip salıveriyor kendini. yorganın içinde pis bir koku ama iğrenç değil güzel bile belki sonuçta senin ürettiğin bir şey, içinden çıkan bir şey bok da öyle ama bok pisletiyor etrafı bu öyle değil çıkıyor gidiyor terk ediyor ama bok bıraktığın yerde ya çekcen sifonu gitcek ya da bırakcan orda kalcak. ama öbürünün belli bir başına buyrukluğu var. neyse efendim kokuyla birlikte bir sıcak hava dagası hissediyorsun sımsıcacık bacaklardan aşağı doğru sonra gövde ve kafa, mutlu oluyorsun aradığın sıcaklığı sonunda bulmuş olduğunun farkına varıyorsun. üşüdükçe gene duman yolluyorsun yorgan altına gene ısınıyorsun sonra da uykuya dalıyorsun.

yeni keşfinle bir kışı rahatlıkla geçirebilceğini düşünüp mutlu oluyorsun. akşamdan yakıt depolayıp öyle yatıyorsun felan iyi oluyor.yıllar sonra bir gün o yatağa yanlız girmiyorsun bir başkasıyla giriyorsun. öyle kolları var seni ısıtacak, bacakları var bacaklarını bacaklarının arasına alacak. buz tutan burnuna öpücük konduracak. sonra bir bakıyosun herif bölye başkalarına sanki ısıtıcakmış gibi bakıyor kömür kömür. ısıtıcak başka vucutlar buluyor utanmadan da ısıtıyor. ama diyorsun sen sadece beni ısıtmalıydın. ağlıyorsun zırlıyorsun nasıl ama çok fena aktıkça yüzünden yaşlar üşüyorsun çok buz gibi bu göz yaşı. aktıkça üşütüyor aktıkça fena yapıyor. kafanı örtüyorsun yorganı biraz ısınırım diye. sonra eski dost merhaba diyor içinden en derinlerinden. salıveriyorsun dostu özgür kalıyor bir yandan ağlıyor bir yandan ısınıyor bir yandan da gülüyorsun manyaklığına. garip diye düşünüyorsun sonra düşünmeyi bırakıyorsun yatıp uyuyorsun.

   oryantalistoryantal   18.10.2008 17:16
   #1059853
 
reklamı kapat

yazdır