youtube nin kapanmasini protesto eden elemanin mektubu

1.

sacmaca bir kararla biricik video sitemizi elimizden alan telekoma binlerce mail ve protesto yapilmistir lakin telekom abi bunlarin hepisine kayitsiz kalip bu sacmaca kararindan donme buyuklugunu gostermemistir.yanliz kanimca kararin ardindan telekom'a soyle bir mail ile is hallolabilir;

"sevgili telekom, çok güzel bir iş yaptınız, bu gavur yuvasından gençlerimizi kurtardınız. zaten onlarda youtubeye girip katil,tecavuzcu oluyorlardi,kapattiniz artik memlekette anarsist kalmayacak.(uniyi kazananlarin sayisi artacacak,en azindan ajdardan kurtulcaz)sayenizde sırlar dünyası, yabancı damat gibi yapımları yeni baştan keşfettim. herşey güzel de benim aklıma şöyle birşey takıldı. şimdi biz buna (yuğtup) girip bakmıyoruz ya, bu adamlar kesin arkamızdan daha çok atıp tutmaya başlamışlardır. e neticede bildiğiniz gibi türk'ün türk'ten başka dostu yok. hani diyorum ya, benim dns ayarlarını falan düzeltseniz, kendimi feda edip arada bir kontrol etsem sitede neler olup bitiyor. gerekirse yorumlarımla bu adi videolara en güzel bir şekilde cevap veririm. (fuck you, muck you bilirim yani) tahminimce devlet için video upload eden de download eden de şereflidir. lan hiç olmadı iki tane klip izleyecektim onlara baksaydım be. kalın sağlıcakla."

edit (mektuba ek): "şey, bir de ben şunu farkettim; yabancı damat adlı yapımda da yunanlılar var. onu nereye şikayet ediyorduk?
bir de benim bi arkadaş var, tuncay. kendisi telefonda baya bi küfürlü falan konuşuyor benimle. eliniz değmişken, onun telefonu da kullanmasını engellesek pek hoş olur. telefonunu iptal etmeyelim yalnız, sabit ücreti ödemeye devam etsin."

eksiden bir eleman katkılariyla.

   akraba evliligi   09.03.2007 16:01
   #256075
2.

sevgili telekomgenel müdürlüğü,
nasılsınız?iyisinizdir inşaallah.bizleri soracak olursanız size biraz dargınız.
uzun zamandır yapmaya çalıştığmız real knight online vidyomuzu youtube a atıp meşhur olmak akabinde de arkadaşlarımıza hava atmak amacındaydık. ama gel gör ki artık vidyomuzu youtuba a atamıyoruz. o vidyoyu çekmek için harcadığımız zaman ve birleştirmek büyü eklemek için harcadığımız emeğimiz de boşa gitti.
eğer bu bir protesto mektubu değil de tehdit mektubu olsaydı ben "nası olsa girerim, bu videoyu yayınlarım arkasından da gelir sizin binanızı yakar bilginizin de işleminizinde..." diye devam eden bi yazı yazardım ama sizi tehdit etmek benim haddime değil. ben sadece acizane bir ricada bulunup sizden siteyi geri açmanızı istiyorum. açmazsanız yine siz bilirsiniz.( herkes çocuğunu sevmez yani. çocuğunun kaçırılması ve işkenceye maruz kalması ırgalamaz.)

hasretle slm eder şeflerin ellerinden öper çocuklarınızla birlikte mutlu mesud bi yaşam dilerim.

   kanuri   09.03.2007 16:32
   #256124
3.

"tum kablolar gotune girsin telekom" demek en uygunu olur heral.

   akraba evliligi   09.03.2007 20:00
   #256527
4.

sevgili yetkili,
bu uygulamanızı çok beğendim.bu şekilde you tube u kapatarak dışarda dönen birsürü iğrenç vidyoyla haşır neşir olmayacağız artık.az kalsın memleket elden gidiyodu lan resmen.iyi yaptınız yani.
bide bu olayların halk arasında konuşulmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı da koyarsanız iyice bilinçlenebiliriz,dünya anlar ne denli ciddi olduğumuzu tir tir titrer.hatta yunanistanı verirler korkup.evet ya yapın bunu.yalnız telefon icat olmuştu demi.hah buldum hatları keseriz o zaman.o da hallolur.böylelikle büyük kayıp verdirmiş oluruz dünyaya.anlarlar türklerle uğraşmamaları gerektiğini.valla sonuç olarak bunları yaparsanız mükemmel olur tadından yenmez.bide bu arada başım hariç diğer yerlerim üşüyor sayın yetkili bu nedendir acep?
<bkz: devekuşu misali kafayı toprağa sokmak>

   tolus   09.03.2007 20:10 ~ 20:12
   #256539
 
reklamı kapat

yazdır