zengin veledine haddini bildiren fakir genc konsepti

1.

varoşlar üzerinde yarattığı etkiyi görmek için kuzey güney başlığındaki yorumları okuyabilirsiniz. ulan bu nasıl bir aşağılık kompleksidir anlamadım gitti.

hayır dizilerde veya sinema filmlerinde bu tip sahneleri gerçek zanneden çok insan var.

bakın söyleyeceklerim sizi yaralasada açık açık yazacağım; bu konsept gerçek hayatta yemez. zengin veledleri besili olurlar ve düzenli olarak spor yaparlar. varoş çocukları ise bakımsız tarzan olmalarından ötürü fiziksel olarak zayıftırlar. zenginin kası varsa bizim de yüreğimiz var edebiyatı yapmayın sikerim tahtanızı. git tyson'la aynı ringe çık yüreğin varsa.

çocukluğumda bana diklenen fakir kapıcı piçi vardı muharrem adında. van daym, ceki çen, çak noris filmi izleyip artizlik yapardı. tüm aile terbiyeme rağmen birgün dayanamayıp ağzını yüzünü siktim bunun.. zopayı yiyince kendisi gibi iki çelimsiz piç ile yine kesti önümü. allah yarattı demedim aldım bunları altıma; zangief gibi kaldırıp kaldırıp yere çaktıkça anam böğrüm, anam dalaklandım gibisinden anlaşılamayan bir dilde konuşmaya başladılar. ne yalan söyliim kürt olabileceklerini de düşündüm. sonuçta kürt = varoş, varoş = kürt denklemini matematik dünyasında hipotez olarak kabul edilir bildiğiniz üzere.

abisi geldi. yaş olarak benden büyük, fiziksel olarak da neredeyse denk sayılırdık. ama onda olmayan birşey vardı bende; özgüven. hayatımda on sekizıme kadar yaşadığım tek ciddi sorun babamın doğum günümde aldığı arabanın markasıyla ilgiliydi. ben 1996 model bmv 320 i beklerken o mazda 323 hatchback almıştı. bu benim için büyük bir yıkım olmuştu.

ergenliğe girdiğimde benden 2 yaş büyük olan muharrem’in abisi benim yanımda frodo gibi kalmıştı. e abi benim bir öğünde aldığım kaloriyi bunlar 3 öğünde alamıyorlardı. ben haftada 4 kilo öz hakiki maraş dondurması tüketirken bu godoşlar hiçbir besin değeri olmayan puz parmak yerlerdi. iki günde bir soframızı süsleyen pirzolaya bifteğe burun kıvırdım, onlar ise muhtemelen 4 temmuz coşkusu yaşarlardı.

liseydi üniversiteydi derken büyüdüm. arkadaşlarla her yaz farklı ülkelere gitmeye çalışırdık. gidemezsek soluğu güney sahillerindeki yazlığımızda alırdık. biz yeni ülkeler, yeni kültürlerle hoşbeş ederken bu amcık ağızlılar kahve köşelerinde batak oynayıp 3-5 çay parası için birbirlerine girerlerdi. hiç unutmam! bebekte içinde 3 tane magandanın bulunduğu doğan görünümlü şahin arkadan aracıma çarpmıştı. arabadan çıkıp lavukların üzerine doğru gittim. amacım el sıkışıp geçmiş olsun demekti. adettendir, medeni insanlar böyle yapar. cana geleceğine mal... diyemeden bunlar ağza alınmayacak küfürler etmeye başladılar. e tabii baktılar son model spor araba, ön koltuğunda rüyalarında bile göremeyecekleri kadar güzel ve seksi bir kadın, dert oldu içlerine. hayattan yedikleri sillenin acısını benden çıkarmaya çalışıyorlar. evvele güzel bir dille uyardım. ne ayaksın olum sen, ateş olsan cürmün kadar bla bla, zengin piçi çizeriz karizmanı, bozarız façanı gibisinden tipik kafa siken varoş tiradlarına başladılar. ben ise sessiz sedasız en iri olanı ilk indirmek için pozisyon aldım. iri olanı saf dışı bırakırsanız diğerleri kolay lokma oluyor. tıpkı kuzey’in ali’yi kurtardığı sahnede tüyen piç gibi birisi mutlaka olur bu tiplerin arasında.. üçü bir ara geldiği zaman kendilerini mahşerin atlısı zannederler çünkü.. en nihayetinde kalıplı olanın karnına öyle bir tekme asıldım ki dağ gibi asalak yığıldı kaldı önümde. ben zeus o ise sıradan bir ölümlü gibi diz çöktü heybetli bedenimin önünde. bu tip troykalarda dikkat edin sesi en çok çıkan en tıfılıdır ve genellikle kalıplı olana güvenerek artizlik yaparlar. kalıplı olanı indirmek fiziksel üstünlüğün yanında psikolojik üstünlük de sağlar. velhasıl ortancayı aldım elime, bir tane sağlam vurdum afalladı kamil, bir iki diz derken böğrüne sağlam bir orta tekmeyle hayatını siktim. ufak tefek olan karışmadı bile kavgaya. uzaktan bağıyordu bekle ananı sikicem senin diye.. herşey tıpkı düşündüğüm gibi olmuştu çünkü ben iyi eğitim almış, rasyonel bir bireydim. hareketlerimi, hareketlerimin doğuracağı sonuçları hesaplayarak hamle yaparım. bu özelliğinizi satranç ile geliştirebiliyorsunuz. varoş piçleri ise düşünmeden hareket ederler.

kıssadan hisse; aynı manzarayı hayatımın birçok evresinde gördüm, yaşadım. üç varoş piçini döversin 33 ü gelince uzarsın.. işte bu uzama onların gözünde sizi korkak zengin piçi yapar ama yedikleri dayağın esamesi okunmaz. zengin veledleri korkak olur efsanesinin aslı budur.

   ederleziavela   23.02.2012 19:57
   #2488917
 
reklamı kapat

yazdır