surekli depresyonda olan insanlar

6.

başkalarıyla kavga etmeye üşendikleri sürekli kendiyle kavga halinde olan insandır. beyninde sürekli 'ben bi' boka yaramam' aşağılaması vardır. birisiyle muhabbet etmeye dursun ancak kendisini anlatırlar, mistik havalı ruhsal betimlemelere sokarlar kendilerini. azıcık ucundan da sunay akın, yılmaz erdoğan okumuşluğu, cezmi ersöz gibi hayatı çözmüşlüğü ve azıcık da felsefi bir şeyleri katarak kendi dünyalarında edebiyat duayeni oluverirler.

mutlaka aşk acısı halinde olabilirler, planotik ve imkansız aşklar onların hüznüne hüzün katar ki, sırf hüzünlenmek için aşık oldukları halihazırda mükemmel bir ilişkileri varken paso kavga gürültü çıkardıkları tespit edilmiştir.

ani mutlulukların insanı olabilirler, sonra bu mutluluk onları rahatsız edebilir. uyku düzeni genellikle bozuk olan bu grup insanın gece uyumayıp gündüz uyuduklarından arkadaş çevresi gittikçe daralır..daralır..ve bu şekilde devam edip hiçleşmeye başlar. hele ki bir de doktora gittiğinde en ufak dozda antidepresan alırlarsa tamamdır. yaşasın depresyonumuz.

   stresella   03.08.2009 11:24 ~ 11:25
   #1521922

başlığın devamı

 
reklamı kapat

yazdır