fatih terim

260.

" 'o son top' hiçbir şeyden değilse de sırf grande kadıköy'den zaferle ayrılsın diye girmeliydi ağlara!"

yani ben maç bitiminde kısık sesim, terden sırtıma yapışmış formamla dönerken evime böyle düşünüyordum, deyimin tam karşılığıyla rakibini eze eze futbol oynamış, galibiyeti kaçırmış bir takımın taraftarı olarak hayıflanarak yürüyodum dün akşam eve, "ah ulan" diyodum, "ah o son top da bi' gireydi.."

yanılmışım.

meğerse biz, bir gol daha atmaya ihtiyacımız olmayacak kadar iyi bir skorla ayrılmışız kadıköy'den. maç uzasa her on dakikada bir gol daha atabilecek/play-off'a kalsa içerde, dışarda, her türlü, her fırsatta.. ezeli rakiptir/istatistiktir demeden yenebilecek bir özgüvenle, gururla, her şeyden öte şikesiz, teşviksiz, yalnızca alın teriyle kazanılmış tertemiz bir şampiyonlukla ayrılmışız.

hayırlı, uğurlu olsun taraftarımıza ve bir yılda takımı yoktan var eden grande'mize..

<gorsel: fatih terim/36346+l'edit;

-bunlar da fenerliler gibi yanlış anonsla timsaha duruyolar, daha play-offlar oynanmadan şampiyonluk kutluyorlar bık bık bık.. [diyen olacaktır..denilmiştir de muhakkak.]

ve fakat kupayla, yanlış anonsla şampiyon olmak değil bizim konuştuğumuz, bilâkis, doğru bildiğimiz yolda, eğilip bükülmeden, pisliğe batmadan, dosdoğru, bildiğimiz futbolu oynadığımız için şampiyonuz.

   king of the tawn   18.03.2012 15:18 ~ 18:13
   #2496431

başlığın devamı

 
reklamı kapat

yazdır