youtube com a erisimin yasaklanmasi

37.

bu kararin ardindan telekom'a soyle bir mail ile is hallolabilir;

"sevgili telekom, çok güzel bir iş yaptınız, bu şer yuvasından gençlerimizi kurtardınız. sayenizde sırlar dünyası, yabancı damat gibi yapımları yeni baştan keşfettim. herşey güzel de benim aklıma şöyle birşey takıldı. şimdi biz buna (yuğtup) girip bakmıyoruz ya, bu adamlar kesin arkamızdan daha çok atıp tutmaya başlamışlardır. e neticede bildiğiniz gibi türk'ün türk'ten başka dostu yok. hani diyorum ya, benim dns ayarlarını falan düzeltseniz, kendimi feda edip arada bir kontrol etsem sitede neler olup bitiyor. gerekirse yorumlarımla bu adi videolara en güzel bir şekilde cevap veririm. (fuck you, muck you bilirim yani) tahminimce devlet için video upload eden de download eden de şereflidir. lan hiç olmadı iki tane klip izleyecektim onlara baksaydım be. kalın sağlıcakla."

edit (mektuba ek): "şey, bir de ben şunu farkettim; yabancı damat adlı yapımda da yunanlılar var. onu nereye şikayet ediyorduk?
bir de benim bi arkadaş var, tuncay. kendisi telefonda baya bi küfürlü falan konuşuyor benimle. eliniz değmişken, onun telefonu da kullanmasını engellesek pek hoş olur. telefonunu iptal etmeyelim yalnız, sabit ücreti ödemeye devam etsin."

eksiden bir eleman katkılariyla.

   akraba evliligi   09.03.2007 13:27
   #255757

başlığın devamı

 
reklamı kapat

yazdır