neldock

15.

#746027 numaralı entrynın altında şöyle bir entry yazarak (#746105) üstteki entryde az cok bahsedilen şeyi kanıtlamış yazardır.

bilgi sahibi olmadan eyleme girişmek. **.

ben nasıl bu kıllı ve saplı halimle herhangi bir kız yurdunun kapısından içeri adımımı atamıyorsam , fem dershanelerinin bayanlar için olan şubelerine de giremem. bunu bilmiyorsam da gidip '' aa okulun kız yurduna giremedim ben adi yönetim '' demem. ister cüppeli olun ister küpeli olun giremezsiniz, şekilcilikle alakalı bir olay değildir yani.


evet fem dershanelerinin karma, bayanlara yönelik, erkeklere yönelik olarak şubeleri vardır. herhangi bir sorun yok bence, nasıl ki devletin herhangi bir kız meslek lisesine zrank diye giremiyorsa bir erkek, bu da çok normaldir. adamların işleyişleri böyledir, devlet de buna izin vermiştir. karışamazsınız.

bir erkek lisesinin bahcesinde dolaşan bir hatun ne kadar garip ve farklı karşılanırsa bahsettiği olay da o kadr garip ve farklı karşılanır.bu şekilde de olunca da onun yerine '' aa beni almadılar vay ibneler bir de ters ters baktılar '' demek biraz garip gibi geldi bana.

edit: ben bir bok yedim, entry numarası vererek yazar başlıgına bir şeyler yazdım. hay mınako, kendi kendimi imha ettim. neyse.

   zibidigibi   29.11.2007 17:30 ~ 17:33
   #746291

başlığın devamı

 
reklamı kapat

yazdır