gizlilik politikası ve güvenlik


okurlar için:


meydansozluk.com; her ziyaretçisinin siteye erişmek için kullandığı internet servis sağlayıcı, ip adresi gibi bilgileri toplar. bunun yanında; ziyaretçilerin hangi sayfaları dolaştığına dair bilgiler de; ziyaretçi profilinin eğilimleri hakkında fikir vermesi için toplanır ve periyodik olarak imha edilir.


yazarlar ve diğer üyeler için:


meydansozluk.com; sisteme üye olurken kullanıcılarından haklarında çeşitli bilgiler vermesini talep eder ve bunları muhafaza eder. bu bilgiler kullanıcılarla iletişim kurmak için kullanıldığı gibi; sistemin iyileştirilmesi için de kullanılabilir.

meydansozluk.com; kullanıcılarının güvenliğini mümkün olduğu kadar muhafaza altında tutmaya özen gösterecek bir düzeyde tasarlanmış ve işletilmektedir. ancak hiçbir üyesine bu bilgilerin muhafazası konusunda kesin bir güvence vermemektedir. kullanıcılar; siteye üye olmak için belirlemek zorunda oldukları şifrelerinin güvenliğinden kendileri sorumludurlar.

siteye üye olurken beyan ettiğiniz kişisel bilgiler, şahsınıza ait iletişim bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslara devredilmez ve satılmaz. ancak; türkiye cumhuriyeti anayasasının yetkilendirdiği kurum ya da şahıslar; yazarlar ve diğer üyeler hakkında bilgi talep ettiklerinde bu bilgileri kendilerine ulaştırmakla yükümlüyüz.

siteye üye olurken beyan edilen kimlik bilgileri sonradan değiştirilebilir.

kişisel güvenlik:
kullanıcılar sitedeki hesaplarının güvenliğini kendileri sağlamak zorunda olduklarından; tüm kullanıcıların şifre belirlemek konusunda azami hassasiyeti göstererek tahmin edilmesi zor harf ve rakam kombinasyonları kullanmasını tavsiye ediyoruz. hesapların başkaları tarafından çalınarak işletildiğine dair şikayetlerde; sorunu çözmeye çalışmakla birlikte bu konuda bir güvence vermeyeceğimizi beyan ederiz.