yazar nickleriyle kurulabilecek cumleler

26.

günlerden bir gün olmasına karşılık, garipliğinin sıradan olmadığı bir gün. daha o günlerde chuqentay donma noktasının ne olduğunu idraktan bi haber. enderizmoalonsomanianın ise ne olduğunu keşfe kari bile değil. herkes ortalıkta zibidigibi dolaşmakta hür ve serbest. kimse kimseye karışmamakta. x iks diye okunur diye takıntısı yok kimsenin. hiç şüphesiz ki ikiekmekbimaltepe o zamanlar da revaçta. sebebi ise malum. kimse paschanın oğlu değil. hakkat herkesce ayan beyan. ama kimi gözler var ki onlar sanki başka yerlerde ve uzaklardan haber almakta. geberik gelin, egogelin, benpelin ve lumastrin git başımdan edalarıyla, ayrıcalıklı bakışlarıyla her dem hüzün kokuluydular. onlara ne yeşil nane soslu spatzle ne de işkembe dolması ikram etmek kurutulmuş kelebeklerinin uçup gidişine mana veriyordu. onlar geçmişten gelecek olan exnihilonun kendilerini kurtarmalarını beklerken bir köşede resul balay olmak için seytanın avukatinı kendine müvekkil talep eden helenin daha bi anlamsız halinden ibret alıp medet umdukları exnihiloyu beklemeye koyuldular.
o günler henüz kahrolsun israil, lain ervah gibi ölüm senin adın kalleş olsun nidalarıyla insanlar ötekilerine karşı kin, nefret pükürmüyor, ellerinde birer çayvesigara tematik tematik sağlam entry girme telaşında taşmacun.orgu el üstünde tutmaya çalışıyorlardı. faten frodo ve psykhenin ölmek istiyorum demelerine aldırış edilmiyordu. lakin kaptıkları enfexion onların hazin sonunu hazırlarken ormandagezenpenguen hiç ummadıkları bir şekilde estarfin aşısını bularak dertlerine derman oldu. onlar da sonsuza kadar mutlu ve mesut bir şekilde fenerbahçe’nin türkiye kupasını almasını beklemeye durdular. roberto carlos’un fenere yorgun lahmacun tavrıyla gelişi ise ayrı bir neşe kaynağı teşkil etmişti.
tanımsız olmanın verdiği bir heyecan silsilesi içerisinde achtundsiebzug, olduğu yerde chucka kalmıştı. ugokhan ve yareni onu sabitleştiği yerden kurtulmak için acil kan lazım diye enigmatice başvursalar da yapabildikleri tek şey sessiz farkındalıklarını sürdürmekten öteye gitmemişti. timsahın olaya müdahalesi ile synthetic cildinin donmuş olması achtundsiebzugı kurtarmaya kafi olmamıştı. her ne kadar sawyeryemez gibi görünse de timsah ağızlara layık olmayan insan etini düştüğü dehşetengiz açlıktan kurtulmak için tercihini bu yünde kullanmış ve neşeytannemelek dinlemeyerek dikenliteltellerin arasından geçerek bataklığına geri dönmüştü.
fevrihareketlerine sahip olamayan halilemre karşılaştığı ilk kirliye hssktr çekerek tarihe kaydını düşmüş ve kayısıreçelini afiyetle yemeğe koyulmuştu. bu durumu graphist istiklal şarapçısından aldığı mojosunu yudumlarken kaçırmış ve sakallı yüzüne bulaştırdığı mojoyu temizlerken derinden bi ahh çekmişti. mahmut o günlerde yeni aldığı phoneixine binmesi için ghostridera izin vermiyor ve aralarında çıkan hengamenin neticesinde öğretmenimcanımbenim’e yazdığı şikayet mektubunun gelmesini bekliyordu. ama yapabileceği tek şey o olmadığını da biliyor ve nasıl olsa ikiyim sıra bana da gelecek diyordu. bosveeermekten başka çaresi olmadığını chucktıktan sonra geriye bir tek uzaktan kumandasını alarak makinenin düğmesine basmak kalıyordu. tikilere taa o zamanlardan ilelebetmuhalefet olan tiki_avcısı eline geçirdiği sasukesiyle her gün omzunda 270 dgrlık uzun ihsan efendiyi seyyaratıcıya teslim ediyor ama yaptığı hatayı gördükten sonra onu özgürlüğüne kavuşturuyordu. taa ki bir daha ki ava kadar. daha sonra dwightın önüne koyduğu az pilav az kuru ile idare ediyordu. ne yapsın. zibidigibi akşama kadar dikenli dumanico dağlarında dolaştıktan sonra hüzün içerisinde drvigabanın tavsiyesiyle fazlaca bir şey yiyemediği için ikiekmekbimaltepesini softhillde tek başına yudumluyordu. mc_korpe kendine neden böyle bir isim konulduğunu anlamsız bulurken tamamböceğini görünce, tridentini alarak ritaya doğru selam vermeye gitti. rita durumu idraktan bi haber yokcanımdahaneler triplerinde saviela ile ronin olma yolunda enigmaticten ibret alıyordu.
ferro bulunduktan sonra alwayssleepyi uzun süren uykusuz gecelerinin sanki intikamını almak için yattığı derin uykudan ancak black countess uyandırabilmişti. uyanır uyanmaz sorduğu ilk soru karşısında verdiği cevaba ebemgari demekten kendini alamayan black countess hemen fatene sığınmakta çareyi buldu. oysa alwayssleepy’nin ki bir rahatsızlıktan öteye gitmeyen sempatisi idi. faten ile black countessi beraber gören flapperpia anlamsız bi bakıl attıktan sonra abi kardeş ilişkisi olduğunu anlayıp ramize bu olayın tahlilinin divan i lugat it türk vol 2 de var mı? sorusunu sorduktan sonra wimbledonda so kupayı kaldıran venüs williamsı tebrik etmek için ingiltere yollarına chucktı.
günler ilerleye dursun, halkta bir gelişme görülmüyor, herkes traktor’e binmeye çalışıyordu. erkut abinin olaya müdahale etmesiyle halk yeter artık saptık saman olduk bu sözlere karnımız tok, başlık açmanın paralı olması bizi engelleyemez diyerekten anketlerine dur durak demeden yeni iştirakçılar bulmaya çalıştılar. liberalistanbulun kayıplara yelken açmasıyla lamazibiciye duyulan özlem bir kat daha da artıyordu. muhittin boşatın olaya müdahalesi geç kalmaktan ibaret olup noktasal sorunlarına devam ediyordu.
pullar o zamanlarda yoktu henüz. nasıl olsun ki. ama azimli ve kararlı, bir gün bulunacağını bilen pul koleksiyoncusu yola koyulmuştu. birtashashosaf ile işe başladıktan sonra alma mazlumun ahını dercesine anarsistanbul’a meydan okuyordu. cehennet cehennemdekisoguksuyu kılıcını satan jediye ikram ettikten sonra aldığı cevaba şaşırmış hastadam oluvermişti. nasıl olmasın ki birden -istisnayım ciğerim diyen bir adama.
çikolata kremasının akraba evliliğinden olan prefactus çocuklarına düşen adam ve ziyan adam isimlerini vermesini kimse anlayamadı ama lafminatorün ince detaylarda gizli olan şeytanı açıklamasıyla herkes bu durumu bosveeerdi. kahvaltıda yediklieri yumuklu sucurtadan sonra irticacının yaptığı dua mahiyetindeki fe fee fo sözleri laughmacunda büyük yankı oluşturdu. veronika ve monica’nın tintintinimini hanıma ziyaretleri ange hatun kişi tarafından hoş karşılanmayıp buzge wahdeath’e şikayet edilmişti. protaganist88 ve yeşil66nın arasını bulmakla meşgul olan adaletli wahdeath git başımdan diyerek böyle tesbihtanesini doldurmayan standartnormlbunalım işlerle kendisini uğraştırmamasını istedi.
okkeş bobosundan alıp biriktirdiği harçlıklar sayesinde uzun zaman sonrasında aldığı, pinsiz bırakmasıyla bozulan preparatını, pioggianın draconiandan getirdiği etson arentosta ustayla birlikte içine etmelerinden sonra bikalkgitya diyerekten pire sütünü içmeye devam etti. olan preparata ve pioggianın hislerine olmuştu. artık ne engwareiona ne michiruya ne de humalper dağlarına gidip medica cura te ipsum haykırası geliyordu. artık zaman ona gar geliyordu. yapacak bir şeyi kalmamıştı ökkeş’e sinirlenmekte başka.
emrah koş ananı sikiyorlar diyenlere hanım koş demekten başka ifade bulamayan emraha annesi, degeth, ohabukadarolur ookuu bakayım dedi. emrah ise manalı manasız şu an yazanlarda ki suan70milyonbeniokuo dedi, o iç burka sesiyle brook ve bong mimarisinde ki evinden papa katkıları için teşekkürlerini ihmal etmeden.
yeter artık bir kahve molası yada çayvesigara sırası deme ihtiyacını hisseden, işi zıvanadan çıkarmadan zyucel noktasalıyordu.

*

   zyucel   07.07.2007 18:48 ~ 25.08.2007 19:27
   #528164

başlığın devamı

 
reklamı kapat

yazdır