Gasolin Xaltolin

Gasolin Xaltolin
şu anda çevrimdışı
durum: lan siktir git.
kayıt: 01.01.2007 04:07
son giriş: 7 yıl önce
son online: 7 yıl önce
son entry: 9 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


Gasolin Xaltolin: laflog

1.

rapunzel

bu sefer bu bir masalın modifikasyonu olmayacaktır . bu sefer bu yazı bu masalın yorumu olacaktır zira masalı okuyupta çıldırmamak elde değildir . şimdi değineceğim konuları okudukça neden modifiye etmediğimi anlıyacaksınız .

şimdi efenim vakt-i zamanında bir çift varmış bunların hiç çocukları..

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   02.11.2009 04:06
2.

sikisterilla got kedisi

vakti zamanında böle bi genelev mevcutmuş . bu genelevin bir patronu varmış efenim . patronun bide kızı varmış . kızı cok güzel ve bole ahım sahım bişi oldugu için anca onu bole zengin kısımlarla elit kısımlarla çiftleşme olayına sokuyormuş . efenim..

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   31.10.2009 15:43
3.

hans graham bell

hans ve grahambell die iki tane ensest ibne kardeş varmış . bide bunların kaşar bi anası ve denyo bir babası varmış . hans ve grahambell tabi alanen cinsel ilişkilerini yasamak istemedikleri için bole kuytu koselerde birbirlerini durtuorlarmış sırayla . anaları ise..

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   20.10.2009 00:37
4.

kirmizi donlu kiz

kırmızı donlu kızın anası kaşar mı kaşar bi hatunmuş vellakin terbiye cerceveleri dahilinde kadın kızının yanında baska erkeklerle beraber olmuormus . neyse o gunde kırmızı donlu kızın dısarı cıkası hiç gelmemiş oturmus evde . kadındada bir yangın bir yangın sorma ...

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   15.10.2009 23:34
5.

pinokyo

çok yanlızım çooook üstelik yaşlandıgımdan dolayı kimsede sikmiyor beni diyen bir ibne varmış vakti zamanında . ibne mibne ama hamarat bir insanmış . tabi o zamanlar daha vibrator gibi teknolojik aletlerde keşfedilmedigi için arkadasımız demişki ulan oturayım kendime bi delikanlı yapayım..

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   14.10.2009 13:42
6.

kasar prenses ve 7 abazalar

efenim vakti zamanında bi krallık varmış ama bole tabi krallık yıkıldı yıkılcak a.q. fatih sultan mehmet bulmuş şahin toplarını butun millet siparişlerini vermiş monarşi falan bırakmamış . bunlarında krallık göte gelmek uzere . neyse efendim işte bu krallıgın bi kralı var..

devamı için tıklayın.

   Gasolin Xaltolin   12.10.2009 00:27
 

laflog

rss.xml