Hssktr

Hssktr
şu anda çevrimdışı
kayıt: 05.06.2007 16:07
son giriş: 9 yıl önce
son online: 9 yıl önce
son entry: 10 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


Hssktr: laflog

1.

sevgilimin kankasi ammina koyiim

yazıyorum aga.itiraf bölümü değil mi yazıyorum işte.alttaki şiire uymuyor, bozuyor ama yazıyorum banane yahu.yavşak vardır birtane hala yonja kullanan tiplerden ordan çok arkadaşı olduğunu belirten şeyler yazar her kızın fotoğrafının altına.yok bitanem yok seni seviyorum kardeşim dostum.bir gün bakarsın ki sevgilinin..

devamı için tıklayın.

   Hssktr   12.08.2008 00:46
2.

biz ne zaman icsek ic degilizdir aslinda

ne güzel demiş şair.ilk defa içermiş gibi heyecanlanmak ne güzeldir içerken.alınır biralar verilir paralar.ilk önce herkes muhabbetin sonsuzluğa götüren ve gecenin devamını belirleyecek başlığını bekler.herkes dertlerini anlatıp sarhoş olmak sonra yeri gelince ağlamak,yeri gelince gülmek yeri gelince gülerken ağlamak ister.ama kimse..

devamı için tıklayın.

   Hssktr   05.06.2008 18:06
3.

ben bu acilarimi nereme sokayim

aşktan,kırlardan,çiçeklerden bahsetmek isterdim bu güneşli günde sana ey sözlük.ama içimdeki ayaz kara döndü gözümün önünü göremiyorum.derdimi dökebileceğim anlatıp bazılarına sövebileceğim bir yer arıyorum ve sonunda kendimi senin org.unu yazarken buluyorum.şu anda sigara külleriyle dolup taşmış klavyemin tuşlarına basarken üçüncü biramın dibini..

devamı için tıklayın.

   Hssktr   04.06.2008 15:57
4.

yok mu lan huzurlu bir yer

eyteree bee kardeşim bu ne böyle.ağlayası geliyor insanın düştüğü endişe,üzüntü,mutsuzluk,sıkıntılı hayatın içinde.hiç mi hakkı yok insanın kıçını dayayıp dertsiz,tasasız oturmaya.hep bir sorun mu çıkmalı?hep bir burukluk mu olmalı?sözlük huzur bul lan bana allah'sız...

devamı için tıklayın.

   Hssktr   15.01.2008 13:37
5.

reddedilmek

reddedilmenin acısını paylaşmanın bi halta yaramayacağı bir yere bunu yazmak istedim.bilindiği gibi dünyanın yaratılışından beri erkeklerin en büyük endişesidir istemek.ben bunu yaptım.isteyenin bir yüzü vermeyen shabani nonda diyerek.meğerse teklif ettiğim nonda'ymış bilemedim ben.yar deyip göğsüme saramadım ben.<abkz:ayrıca bu laflog'un ne işe..

devamı için tıklayın.

   Hssktr   01.12.2007 01:05
6.

raki sofrasi istegi hevesi

laflog'a yazalımda ne işe yarıyormuş öğreneyim dedim.evet içimde müthiş bir rakı sofrasına oturma isteği var ne oluyor şimdi burda?hangi kameraya el sallıyoz?..

devamı için tıklayın.

   Hssktr   23.11.2007 00:44
 

laflog

rss.xml