Nerde O Eski Gunler

Nerde O Eski Gunler
şu anda çevrimdışı
kayıt: 24.07.2007 15:42
son giriş: 6 yıl önce
son online: 6 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
 

son yazıları

· lafmacun kurallarini laflogla yikacagim

· tek bir gece kazanmak

· g i i t

· ses ses sey e

yuzume sicrayan kan zerrecikleri

 

yağmurlu bir gündü.

istanbul?un barajlarini dolduracaği söylenen 2-3 günlük sağanak sonunda teşrif etmişti. trafiğin yoğun oldugu bir noktada, karşidan karşiya geçmek için trafik işiğinin yalniz benim için yeşil yeşil bakmasini bekliyordum. ama bu bekleme süresi, tahminimin üstünde seyretmekte idi. belki de önümden geçen 20-25 aracin, kaldirima yakin bölümdeki küçük su birikintisine girip, beni çamurlu suyla bastan aşaği yikayip yikamama konusundaki kararlarini beklerken yaşadigim stresti zamani uzatan. uzun bekleyişim sona ermek üzereydi ki bir taksinin hizini artirdiğini farkettim uzaktan. trafik işiklarina yaklaştiğinda, küçük bir manevrayla kaldirima yaklaşarak, o su birikintisinin tamamini kaldirmayi başardi.

artik kizgin ve çok islaktim.

el kol hareketleriyle de desteklediğim küfürlerimi, ardi arkasina savurmaya başladim. ağzimdan bana hiç de tanidik olmayan, kimseden daha önce duymadiğim küfürler dökülüyordu. öküz faaliyetini tamamlayan taksi şoförü, yaşadiği hazzi arttirmak için, dikiz aynasindan ardinda biraktiği manzarayi izliyor olacakti ki, ani bir frenle durdu. bu firsat kaçmazdi. bir solukta yanindaydim şoförün.
yaşanan bağris çağriştan sonra yüzüme siçrayan kan zerrecikleri, bana ağiz dalaşinin sona erdiğini fisildiyorlardi. elimdeki pompalinin ucunda tüten duman, önümdeki şoförün artik pek seçilemeyen yüzü, taksinin camina yapisan beyin parcalari herşeyi açikliyordu zaten. yüzümdeki kani ve et parçalarini temizlerken, şoförün gözlerine son bir kez bakmak istedim. fakat yerlerinde değillerdi. sirtimi döndüm ve g.i.i.t tim..


etiketler: kan sokak siddet

   Nerde O Eski Gunler   22.11.2007 20:47

yorumlar (2)

bitislerdeyim

bu olayin gerçek olmamasını isterdim..

   bitislerdeyim   15.12.2007 16:12
Nerde O Eski Gunler

ben de.. 8)

   Nerde O Eski Gunler   18.07.2008 12:57
 

laflog

rss.xml