bunalgul bunalan

bunalgul bunalan
şu anda çevrimdışı
kayıt: 28.02.2009 18:41
son giriş: 7 yıl önce
son online: 7 yıl önce
son entry: 7 yıl önce
 

son yazıları

· bir seyler geveliyorum

· zaman

· kutup ayilari ve bendeniz

· ask ve sevgi

topuklular

 

oturdum , üşenmedim internette tapuklu ayakkabı tarihçesi araştırdım. 1970 lerde insanlar henüz tuvalet icat olmadığından, yerlere icra ettiğinden eserlerini ,sokaktaki pisliklerden ayakkabılarını korumak için yapmışlar topuklu ayakkabıyı.. bu pislik korunmaçlarının günümüzde kadınlar için bir işkence aleti olacağını kim bilebilirdi ki.. bağımlılık yaratan bir işkence aleti..

onlara paralar harcanıyor, mağza mağza geziliyor en güzeli alınıyor, kredi kartları dolup taşıyor.neden?!!! soruyorum neden? insan bu işkenceyi kendine neden yapar. zarif alımlı gözükmek için mi? o zaman bale pabucu giymeliyiz.

tanrım hala ayaklarım ağrıyor. sanki kemiklerim birbirinin içerisine geçmiş gibi.. bu kadar söylenirken bunu kendime neden mi yaptım… iş görüşmesi. ertesi gün paçoz bir halde işe geleceğimi bile bile neden ilk gün takım elbise giydirilir anlamıyorum. o ben değilim ki..normalde kuaföre uğramam ama o gün saçlarım fönlü oluyor. bunu iş veren de biliyor işin komik yani. her gün fön çektirsem fönlü değil boneyle gitmem gerekir iş görüşmesine. kel kalır insan, kel!!


etiketler: topuklular

   bunalgul bunalan   18.10.2009 22:43

yorumlar (0)

 

laflog

rss.xml