gugudali

gugudali
şu anda çevrimdışı
kayıt: 10.03.2007 02:41
son giriş: 8 yıl önce
son online: 8 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


gugudali: laflog

1.

hayat dedigin

hayat dediğin bir uzun yoldur. kâh durur bakarsın, kâh takılır düşersin. bazen hızlanır bazen yavaşlarsın. bazen sevdiklerin eşlik eder sana, bazen de kör karanlıkta yalnız kalırsın. ilerde umut denen bir ışık vardır hep. ama dağların ardı bir türlü gelmez. vazgeçersin diye..

devamı için tıklayın.

   gugudali   21.12.2007 16:32
2.

ya evren olmasaydi

evet ya evren diye birşey olmasaydı? sonsuz boşluk olsaydı herşey! ya da hiçbirşey olmasaydı? beyniniz zorlanıyor düşünürken değil mi? bu uzay, galaksiler, gezegenler, canlılar hiç biri yok. biz yokuz. peki ne var? hiç birşey. sonsuz sessizlik. o zaman amaç ne? ne..

devamı için tıklayın.

   gugudali   16.12.2007 04:34
3.

erkek kadin

erkekler ve kadınlar üzerine yazılmış bir sürü şey vardır. tarihin en dibinden, geleceğe dek yazılmaya devam edecektir de. zamanın başlangıcında nasıldı bilemem ama ilk çağlardan bu yana kadınlar hep üstüne koyarak ilerliyorlar. öyle de olması kaçınılmaz zira kadınlar dipten başladıkları için..

devamı için tıklayın.

   gugudali   04.12.2007 00:53
4.

selam laflog

selam laflog,

bugün 9 kilo verdim. babam "artık yaşın geldi de geçiyor kerata!" diyerekten beni sünnet ettirmeye götürdü. kilo kaybımın sebebi bu galiba. eve geldiğimde çok kırgın hissettim. hasta olmuştum sanki. annem hemen babamı arayıp akşam eve gelirken unutmadan taylılhat getirmesini..

devamı için tıklayın.

   gugudali   03.12.2007 14:48
5.

burasi istanbul

burda ortada buluşmak diye birşey yok.herkes kendi dertleriyle öylesine boğuşmakta ki, en yakın arkadaşımız bize öylesine yabancı ki... istanbul'da yetişen birine mantıksız gelebilir ama anadolu'da büyüyüp istanbul'a 18'inde düşmüş birisi için maalesef öyle. insan sevemiyor bile. ya ben hayattan çok büyük..

devamı için tıklayın.

   gugudali   01.12.2007 01:24
6.

delilik iyidir iste ispati

hep işaret parmaklarının odağı oldum. dikkat çekecek kadar yakışıklı ya da çirkin değilim, hiç olmadım. fakat tanıyanlar, bilenler hep beni örnek gösterdi çocuklarına. çünkü başarılıydım. ilk, orta, lise? ve şimdi de üniversite, yine başarılı sayılırım. delirsem çok okumaktan delirdi derler ve..

devamı için tıklayın.

   gugudali   28.11.2007 22:44
7.

kendim olmak

başkasının izinden gitmek güvenlidir. ama sizi hiçbir yeniliğe götürmez. ben başkasının izinden gidecek kadar aptal; yani bir başkasının benden zeki olduğunu kabullenecek kadar mütevazı değilim. kendim çizmeyi severim. yamuk yumuk, eğri büğrü, saçma sapan da olsa, benim olduğu için değerlidir. bu..

devamı için tıklayın.

   gugudali   28.11.2007 22:44
8.

delilik iyidir

delileri artık daha iyi anlıyorum, türlü türlü akıl almazlıklara sahip delileri. zannımca onların kafalarının içlerindeki eller tüketti onları. hissettiklerini içlerine hapsetmek sonları oldu.-belki de başlangıç demeliydim, her neyse.- delirecek olsam, bulunduğum semt meydanının en kalabalık olduğu zamanda, en fazla yakınım etrafımdayken,..

devamı için tıklayın.

   gugudali   28.11.2007 22:43
9.

ersun yanal

ersun yanal: ersun yanal diğer türk teknik direktörlerden daha fazla gelişen teknolojiye ayak uyduran bir isim. bazı teknik adamlarımız bilgisayarı dahi kullanmayı bilmezken o gecesini gündüzünü bilgisayarının başında geçiriyor. maçları bilgisayar odaklı olarak analiz eden ersun yanal futbolcularının bilgilerini bilgisayara yüklüyor..

devamı için tıklayın.

   gugudali   24.11.2007 18:36
10.

motosiklet yayayi oldurdu

motosiklet yayayı öldürdü
23 kasım 2007 cuma 22:11
izmir'in menemen ilçesinde motosikletin çarptığı yaya öldü, sürücü yaralandı.*

hemen tutuklayın motorsikleti... bu kadar olur artık... motorsiklet yayaya çarpıyor sürücü yaralanıyor... eee bizim motorsiklet ne durumda acaba yağ kaybından ölmek üzere mi yoksa gövdesi mi parçalandı..

devamı için tıklayın.

   gugudali   23.11.2007 23:44

12 

 

laflog

rss.xml

sayfa

 / 2