gugudali

gugudali
şu anda çevrimdışı
kayıt: 10.03.2007 02:41
son giriş: 8 yıl önce
son online: 8 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
 

son yazıları

· hayat dedigin

· ya evren olmasaydi

· selam laflog

· burasi istanbul

· delilik iyidir iste ispati

· kendim olmak

· delilik iyidir

· ersun yanal

· motosiklet yayayi oldurdu

· baykal in cantasi gecikince

erkek kadin

 

erkekler ve kadınlar üzerine yazılmış bir sürü şey vardır. tarihin en dibinden, geleceğe dek yazılmaya devam edecektir de. zamanın başlangıcında nasıldı bilemem ama ilk çağlardan bu yana kadınlar hep üstüne koyarak ilerliyorlar. öyle de olması kaçınılmaz zira kadınlar dipten başladıkları için yükselmeleri lazım. benim bu yazıda değinmek istediğim asıl nokta da erkeklerin kadınlara bakış açısı ve kadınların erkekleri çözemeyecek kadar saf olmaları ya da kullanılmanın onların da işine gelmesi.
etrafımıza baktığımız zaman kadınların peşinde koşan erkeklerin, erkeklerin peşinde koşan kadınlara nazaran ezici çoğunlukta olduğunu görürüz. demek ki kadınlar erkeklerden üstün. gözünü sevdiğimin düz mantığı! kovalanıyorsan değerlisindir yani. peki erkekler kadınların peşinden neden koşuyorlar acaba? iki ihtimali var bence. kadını cinsi arzularına göre kullanma isteği ya da kadının kalitesi. ilk ihtimal yaygın olanı. bir erkek çekici bir bayanın peşinde koşuyorsa, ona kur yapıyorsa maksadı bellidir. bu işi boş zaman eğlencesi olarak yapanlardan tutun da bu işe ömrünü verenlere kadar bir sürü erkek tipi sayılabilir. fazla teferruata gerek yok. hepsinin son durağı yatak nasıl olsa! bir de kaliteli kadından bahsetmiştim. konuşması, giyimi, tarzı ve karizması ile insanı kendine aşık eden ve nadir bulunan kadın tipidir bunlar. ilkeleri vardır, herkesin kucağına oturmazlar. değer yargıları üst düzeydedir ve neye değer vereceklerini çok iyi bilirler. bunların peşinde koşmak bile her erkeğe nasip olmaz. o kadar az bulunurlar ki; bunlarla tanışmak en güzel kader, kadere inanmayanlar için en güzel şanstır. erkek, diğer kadın tiplerini kendinden aşağıda görür ve kurdun tavşanı kovaladığı gibi kovalar. ama kaliteli kadınlar erkeklerin gözünde en yükseklerdedir ve bulunmaz hint kumaşı gibi değerli olurlar.
eşit yaradılışa inanan biri olarak, herkesin hayatında kaliteli sayılabilecek bir kadınla tanışma fırsatı olduğunu ümit ediyorum. kaliteli kavramı erkeğin kalitesine göre göreceli olduğu için bu ümidim kuvvetleniyor.


etiketler: erkek kadin gugudali

   gugudali   04.12.2007 00:53

yorumlar (0)

 

laflog

rss.xml