justagoodfella

justagoodfella
şu anda çevrimdışı
durum: poliga
kayıt: 16.07.2009 23:58
son giriş: 8 yıl önce
son online: 8 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


justagoodfella: laflog

1.

kadikoy sicagi

-nedir bu?

şaşkın ve anlamsız gözlerle, masanın karşısından yüzümü şekillendiriyor. hava çok sıcak. haziran ayının en sevmediğim günlerindeyiz. görüş alanımdaki herkesle benzer düşünceler içerisinde olduğumu düşünüyorum. kafe henüz tenha, sabahın erken sayılabilecek bir diliminde seyir halindeyiz. benden bir cevap beklenirken düşünmem, hoşuma..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   05.03.2010 22:48
2.

bir baska sefer

“peki ya..” ihtimallerinin hepsini asimile edip, gerçeğe konsantre olma çabası hangi amaca hizmet ediyor düşüncelerde? paralel evrene ihanet var içimde.

ihanet var içimde.

gazeteci edasıyla tumturaklı cümleler dizerek yan yana, aksettirmeye çalıştığım “olay” bu kadar önemli olmamalıydı; azze ve celle! aziz ve..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   03.03.2010 22:46
3.

tutumtrak

“derin mavi. sarıdan bozma bir duvak önünde.. sıvası akmaya yüz tutmuş yarı yıkık bir mahalle duvarı. hiçbirşey simgelemeyen hiçbir insan evladına. bomboş değil de, boş olabilmek için yalvaran bir kalp elinde. öylece oturmuş, çökmüş daha doğrusu, dizleri ile saçlarını okşar bir..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   29.12.2009 15:40
4.

dalgakiran

bir anıtın önündeyiz. ortada bir takım elbiseli adam, yanında ve arkasında bir sürü asker. muhtemelen çok şey ifade ediyorlar geçmişim üzerine, ama hatırlayamıyorum şu saniyede. tek hatırladığım, yanımda benden daha boş gözlerle anıta bakan kadın. kadının ne kadar güzel bir laf..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   09.12.2009 17:17
5.

ortak oy ku

"orospu çocuğulaşmayın!" diye girdi söze. alkol vuran dili, benliğinden uzakta bir yerde süzülüyordu. yakın bir arkadaştı eskiden. "orospu çocuğulaşmayın!" dedi. güldük. sinirini bastırmadı gülüşmeler. kalktı. kafasını iki yana salladı "çok yazık" dercesine. gitti.

reset...

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   07.12.2009 20:13
6.

sac telleri

başucunda dolanan melekleri hissedebildin mi hiç? kaç tane oldukları konusunda fikir yürütme esnasında omzundaki o acıyı tadabildin mi? çıplak ayaklarınla suya basarken seni nasıl izlediğimi sezinleyebildin mi? yakınsayabilmeyi düşledin mi venenosa ile? sahi; karanlıkta olduğunu iddia ederken, ruhun hiç titredi mi..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   21.10.2009 21:07
7.

uzeri ile dus

öteleme hareketleri; anlatılan her masalı, reşit olduklarında genelevine istihdam etmeye çalışan bir pezevengin silahıyla son bulur. ilk ışıktan sola döndüğü için lastiği patlar; ben abime dallama derim; o bana düş işleri bakanından yazılı izin getirir.

görece. amfinin ortasında, sabit yıldızlara göre..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   16.10.2009 22:26
8.

origami ustasi

hayretler içerisindeyim.

uzun ve sıkıcı günlerdeki likör tadına varmak için uğraşıyorum bu aralar. işi bıraktım; ilişkimi -ilişki?- camdan attım; birçok sonu okunmamış kitabı sahaflara bağışladım; ayık dolaşmayı günah kategorime soktum; cebimdekini son kuruşuna kadar harcadım; sonra yine doldurdum, yine harcadım; eve nasıl..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   16.10.2009 13:59
9.

ogudumsu

susarsam eğer; boğulurum kelimelere. koşmazsam bi kulp bulamam yorgunluğuma. uçmaz isem düşüncelerimde; süpermen küfür eder bana. diye düşündü. akşamın erkeninde; daha iyice idi. yolsuzluk yapıyordu. yanlış bi yol bulsamda girsem. diye düşünmedi değil.

plakasını saklayabilirdi. ömür boyu kaçabilirdi polisten. geri vitese takmadan;..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   15.09.2009 11:49
10.

donus

vaz geçen hanına girmiş bulunuyorsun. nasıl içerisi anlatsana biraz. bikeresinde kapısından girer gibi olmuştum, cüzdanım evde kalmış, giremedim. camdki parmak izlerini gördüm; kadehteki dudak izlerinden bağımsız.. gerçekten anılmazmı içeride vazgeçilen isimler? gerçekten geçmezmi aklın kalbin ucundan köşesinden? gerçekmi vazgeçmek?

merhaba sevgili.. ne..

devamı için tıklayın.

   justagoodfella   15.09.2009 10:41

12 

 

laflog

rss.xml

sayfa

 / 2