opucukbaligi

opucukbaligi
şu anda çevrimdışı
durum: en sevdiğin şarkının 2 dk 31 sn. hangi enstrüman çalıyor?:)
kayıt: 15.04.2013 17:44
son giriş: 8 yıl önce
son online: 8 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
 

son yazıları

· roman holiday

· gelis gidis

· normal hayatlar

· kutlama

mektup arkadasligi

 

dünyaya gelirken hangi zamanda ve coğrafyada doğacağıma, saç, göz, deri rengime, cinsiyetimin ne olacağına ben karar vermemiştim. yaşadığım çağda ingiltere sarayında da doğmuş olabilirdim, 18. yüzyılda sefalet, açlık, pislik içinde yüzen, bir balık satıcısının oğlu olarak tezgah arkasındaki balık çöplerinin arasında da. bir ispanyol denizci, macera ya da bilim insanın çocuğu da olabilirdim, ya da ne bileyim bir karayip korsanın hatırlamadığı bir limanda hamile bıraktığı bir şarkıcının kızı da. neyse nerden geldi şimdi bunlar aklıma? yine neyse iyi ama arkadaşlarımı bari kendim seçebilirim. hiç tanımadığım, hiç görmediğim, tipini, adını, eğitimini, mesleğini yani kim olduğunu bilmediğim biriyle, önyargılarımdan uzak mektup arkadaşlığı yapmak istedim. tesadüf eseri bir mektup arkadaşı buldum. onunla mektuplaşmaya başladım. çok ciddiydi çooooook. mektuplarında hiç gülmezdi ben ise utanmasam ve elimde olsa kahkahalarımın seslerini mektuba dökecektim. bunu ona söyledim ve.
- gülümsemeyi kafana takma. ağzım neredeyse hiç gülmez. ama bu beynimin içinde gülümsemediğim anlamına gelmez..

bilgili biriydi ve sürekli sorular soruyordum. alay neden edilir, hiç aşık oldun mu? bana aşkı anlatsana... sonra uzun süre bana yazmadı. meger hastaymıs panik atağı varmış. bense ilk kez duyuyordum bu hastalığı (burhan altıntop olayını böyle düşünmemiştim) neyse küçük bir kızken anneme ne olacağımı sormuştum. bana 'her şey olacağına varır. geleceği görmemiz mümkün değil' demişti. bende asena olmayı seçmiştim. belki ben de asperger sendromuyum. bilmiyorum. bildiğim, onunla mektuplaşmayı seviyordum. sonra bana hiç mektup yazmadı. ama hiç şuan nerde bilmiyorum. defalarca mektup yazdım. diyeceksiniz ki 'neden telefonlarınızı almadınız?' büyü bozulurdu. yılbaşında kart attım umarım gitmiştir. ne bilim ya gözlerim doldu yine pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.

   opucukbaligi   16.04.2013 20:31

yorumlar (6)

giallorosso

<bkz: özet geç>

   giallorosso   18.04.2013 20:01
opucukbaligi

okuma. değerini bilmeyenlere tutup yazıyoruz. resmen öpücük balığı öyküsü davası gibi.

   opucukbaligi   18.04.2013 20:40 ~ 21:20
giallorosso

aa sinirlendi. sakin ol hacı dayı ben onu öylesine yazmıştım, okudum yani yazını.

   giallorosso   18.04.2013 21:16
opucukbaligi

sinirlenmedim neden sinirleneyim? kıymetini bilemezler diye anlatılmayan öyküler davasını biliyorsun sandım. kusura bakma. sevgiler.

   opucukbaligi   18.04.2013 21:20
pul koleksiyoncusu

kıymetini bilemeyeceğim için okumadım. ya da kısaca demek gerekirse tl;dr.

   pul koleksiyoncusu   20.04.2013 14:10
son pokemon

eğer onu bulmak istiyorsan yapman gereken tek şey var...

o yapman gereken tek şe

   son pokemon   23.05.2013 17:05
 

laflog

rss.xml