pul koleksiyoncusu

pul koleksiyoncusu
şu anda çevrimdışı
kayıt: 11.09.2006 02:18
son giriş: 8 yıl önce
son online: 8 yıl önce
son entry: 8 yıl önce
facebook twitter website   

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


pul koleksiyoncusu: laflog

1.

istanbul izmir yolu gibi askimiz

yola çıkarken heyecanlıyım tıpkı ilk günümüzde olduğu gibi, erkenden fırlıyorum garaja gitmek için ve erkenden başlıyorum seni beklemeye. görünce oturacağım yeri seviniyorum sanki seni uzaktan görmüş gibi. yerime yerleşiyorum hemen sanki sana sarılıyor gibi. köprüye gelince manzaradan etkileniyorum hani seni görüp..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   29.01.2008 00:48
2.

dalgalar kayaliklara carparken

çaya bandırılan bisküviyi ağzıma götürürken dizime düşürmüş, bir de üstüne eğilip bakayım derken elimi yakmış gibi, mağrur, kanıksanım, bir o kadar da örselenmiş. yürüyordum kendimi bilmeden. yollar yürümekle aşınmıştı belki de, durdum. kafamı kaldırıp dalgalı denize baktım, o da üzüntülü gibiydi...

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   09.01.2008 20:21
3.

sevgi vs

evden çıkmışım, güzel bir gün. izmir'in havasını hep sevmişimdir zaten. en sevdiğim tişörtüm üzerimde, ne terletiyor hava, ne de üşütüyor. telefonla konuşan bir adam geçiyor yanımdan, "..ni seviy.." dediğini duyuyorum. vay be telefonla söyleyip geçiştirenler de var ha demek geliyor içimden,..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   26.12.2007 02:33
4.

yeni bir sehir

otobüsten yeni inmiştik. servise gidene kadar ne kadar sıcak bir yer olduğunu düşündüm. evet otobüse binerken annem "yavrum, soğuktur oralar" diyerek kazak+mont giydirmişti ama burada sadece kazak bile insanı terletmeye yetiyordu. servisten indik ve eve doğru yol aldık. eve vardığımızda kamyon..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   24.12.2007 18:37
5.

sol layerin verdigi huzur

işte sol layer öylece duruyor. adından da anlaşılabileceği gibi sol tarafta. ne bir beklentisi var, ne de bir mesajı. sadece başlıkları taşıyor kendince. saatler geçtikçe o da yoruluyor, yavaş duruluyor. en sonunda dakikalarca duruyor öylece. kimse dokunmuyor sanki rahatsız etmekten korkuyorlar...

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   20.12.2007 01:38
6.

bu da boyle bir seydir

her internet kafede masalar elbet birbirlerinin ekranlarını görecek biçimde koyulmuştur. sonuç olarak arada yükleme beklenirken yanda masanın ekranına kayar göz. burada görülen bir "sözlük" sitesi insanı heyecana sürükler. sonuçta birey kendisi de bir sözlükte takılmaktadır ve aynı şekilde yaşayan bir başkasını..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   28.11.2007 19:32
7.

student

ingilizce'nin ilköğretim 4. sınıflarda öğretilmeye başlandığı yıllardandı. nedense hep böyle garip değişiklikler bizim nesile denk gelirdi, tıpkı yeni öss gibi. etrafta fazla ingilizce öğretmeni de olmadığı için derslere zamanında grammar translation method ile ingilizce öğrenen, anlayan ancak kendini anlatamayan random kişiler..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   22.11.2007 22:13
8.

cirkin kiz yoktur adi tugce olmayan kiz vardir

bütün tuğçeler güzeldir sözünün güzelleştirmiş hali. zaten lafın içinde tuğçe geçince yeterince güzelleşiyor da denebilir. neyse konuya dönelim. tüm tuğçeler güzeldir. genelleme ötesi bir laf ama genelleme için kaç denek gerekir o da önemli bir konu. şahsen gördüğüm, arkadaşım olan(sevgili dahil)..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   22.11.2007 21:14
9.

100 metrede hayat

heyecanlıydı ilk sesi duyduğunda. şimdi tek bir işaret bekliyordu yarışa başlamak için. ve silah patladı. refleks olarak çıktı bulunduğu gridden. 10 metre adımlarını mümkün olduğunca hızlı atmaya çalışıyordu. 100 metrede şampiyon olmak için hızlı adım şarttı. 20 metre. küçüklüğünden beri koşuşunu..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   22.11.2007 21:14
10.

zibidigibi topsun olm

hep söylemek istemiştim..

devamı için tıklayın.

   pul koleksiyoncusu   22.11.2007 21:07
 

laflog

rss.xml