pul koleksiyoncusu

pul koleksiyoncusu
şu anda çevrimdışı
kayıt: 11.09.2006 02:18
son giriş: 6 yıl önce
son online: 6 yıl önce
son entry: 6 yıl önce
 

son yazıları

· istanbul izmir yolu gibi askimiz

· dalgalar kayaliklara carparken

· sevgi vs

· yeni bir sehir

· sol layerin verdigi huzur

· bu da boyle bir seydir

· student

· 100 metrede hayat

· zibidigibi topsun olm

cirkin kiz yoktur adi tugce olmayan kiz vardir

 

bütün tuğçeler güzeldir sözünün güzelleştirmiş hali. zaten lafın içinde tuğçe geçince yeterince güzelleşiyor da denebilir. neyse konuya dönelim. tüm tuğçeler güzeldir. genelleme ötesi bir laf ama genelleme için kaç denek gerekir o da önemli bir konu. şahsen gördüğüm, arkadaşım olan(sevgili dahil) ve arkadaşlarımın arkadaşları olan yaklaşık 100lerce hatun üzerinde yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkan sonuç bu. bir hatun ile tanışınca adını tahmin bile edebilirsiniz bu araştırma sonuçlarına bakarak. evet başlıyoruz;

ilk olarak sanırım tuğçelerle başlamak lazım. güzellik sıralamamızın 2 numarası kendileri.(hayal kırıklığı oldu biraz) evet bu tuğçeler de genel gözlenen durum, bunlar hep güzeldir, değilse şirindir, o da değilse çekicidir. değil mi, seksidir. olmadıysa şeytan tüyü vardır yine sevdirir kendini. ufak tefek olanları daha çekici olabilse de uzun boyluları "at gibi" diye tabir edilen şekilde olurlar ki çekicilik katsayısı artabilir. e tabi iki numara bu ise insan merak ediyor 1 numarayı. evet geliyor;

pelin; araştırma sırasında %2 oranında hem tipsiz, hem çekici olmayan, hem itici, hem de böyle bir kazulet tuğçe'ye rastlanmıştır ancak hiç bu tipte bir pelin'e rastlanmamıştır. bunlar hep "taş gibi" çıkmışlardır. yani sanki tek fabrika üretimi gibi. ancak çoğunda görülen genel davranış burnun kalçalardan bile büyük olmasıdır. hep bir havalar vardır bunlarda. o açıdan pek tercih edilmezler. yine bu olay güzelliklerini etkilemez tabi ki.

gelelim 3 numaraya. bu noktada çok düşünüldü gerçekten ancak son 3-4 ay incelenen denekler sonunda merve uygun görüldü bu sıra için. ancak kendileri 87-88-89 doğumlu kızların %46sını oluşturduğu için tam bir genelleme söz konusu olamıyor. ancak yine de genel güzellik seviyesi olarak diğer çoğu isimden önde oldukları gözükmekte. genelinin boyu 170-175 civarında oluyor ki bu uzundur hatun için. konuşkanlıkları da artı bir özelliktir. neyse biz devam edelim.

4 numaraya gelince karşımıza hilal çıkıyor. bu isimde görülen genel özellik böyle bir havalar, bir havalar. yani görsen pelin sanarsın. ama kıçıkırık hilal işte. hayır pelin olsan tamam. neyse güzeldirler yine de, geçelim.

5 numara ise gülşah. nşa'da kendilerin 3 numarayı bile haketmektedir ancak araştırmanın sona yakalaştığı günlerde deneye giren gülşahlar tüm verileri alt üst etmişlerdir. yani bu kadar da kötü olunamaz, ıyk. oysa ki eski gülşahlar öyle mi pîrim?

evet şimdilik ilk 5i açıklaşmış bulunuyoruz. araştırmalarımız sürecektir. bir de haksızlık edilen eceler ve iremler vardır ki kendilerinden özür dilemek isteğindeyizdir. inşallah bir sonraki sıralamaya gireceklerdir.
deeepnot: tamamen götten uydurma bir yazıdır. bir anlık gazla yazılmıştır. alınma, gücenme olmasın. öptüm bye...


etiketler: tugce

   pul koleksiyoncusu   22.11.2007 21:14

yorumlar (8)

Dory

http://www.facebook.com/...p?v=218314304698&ref=mf

sanki önceden hissetmişsin gibi.
eheh.

   Dory   17.04.2010 15:46
yaklasmayin yazarim

merve den çeşit çeşit var, gizemli pul koleksiyoncusu :d
pelin diyince de insanın aklına peluş geliyor, sevimli pamuk gibi bişiy ondandır yani.... :d

   yaklasmayin yazarim   18.04.2010 02:14
cocobatanesi

ismi tuğçe olan arkadaşlarda dikkat çekme amaçlı bir takım çabalar falan askjhdasd

   cocobatanesi   19.04.2010 04:41
Taharet Pozisyonu

peki ya arzu'ya ne demeli? hem güzeli var hem çirkini amına koyim. bi de ortası yok. güzelleri çok güzel çirkinleri çok tırt.

   Taharet Pozisyonu   19.04.2010 20:15
Dory

ayşeler çok seksidir misal.

   Dory   19.04.2010 22:14
piano black

muhabbete bak sdghsdghsghdsd.

   piano black   21.04.2010 00:58
nezlenesquik

arkadaş haklı.

   nezlenesquik   23.04.2010 18:00
Taharet Pozisyonu

o değil de böyle fantastik yazı niye siklenmez? yazarından dolayı resmen. leş adam işte. lol.

   Taharet Pozisyonu   20.09.2010 15:46
 

laflog

rss.xml