smyrnianshooligans

smyrnianshooligans
şu anda çevrimdışı
durum: yine bi gün çok materyalistim!
kayıt: 29.11.2009 17:00
son giriş: 7 yıl önce
son online: 7 yıl önce
son entry: 7 yıl önce
 

serefinize beyler

 

severdik bi zamanlar birbirimizi, gecinir giderdik. ahmet calardi yilmazla mahir eslik ederdi ben rakimi yudumlar, izlerdim. kardestik hepimiz. sonra silah verdiler bize oyuncak sandik oynarken bi arkadasimiz öldü onu öldüren arkadasimizida baska bi arkadasimiz öldürdü. simdi hepimiz yavas yavas ölüyoruz. eskiden ne guzel ölürdük hep beraber! bana gelen kursunun önüne atlardi cevahir, sonra kostura kostura giderdik hastaneye. o iyilesene kadar hepimiz bin kere ayni anda ölürdük. her neyse serefine ahmetcigim, sagligina yilmazcigim, onuruna mahircigim, en kötü gecemiz böyle olsun ibrahimcigim...
serefinize çocuklar, serefsizlere inat serefinize.
sanirim artik inanmakta yetmiyo bize, bi kere tadini aldilar barutun. ahh ah vurulmasaydi kardesim kemal, ulas'ima iskenceler yapmasalardi, can dostum deniz'e deniz mavisi gokyuzu haram olmasaydi. hep bahtiyar kalsaydi bahtiyar. ulan ne vardi simdi hepimiz ayni masada raki icerken ahmet calip soyleseydi de biz aglasaydik? olmaz ama, bizim mutlulugumuz mutlu etmez serefsizleri, icten dostlugumuz kabullenilemez kitlelerce. ona kürt derler bana kürtle niye arkadassin türk derler, alevinin elinden yemek bile yenmez sen ayni masada oturmus turku soyleyip raki iciyosun ey musluman derler ömer'e.
varsin desinler!
serefinize beyler!


etiketler: null

   smyrnianshooligans   15.07.2011 03:21 ~ 03:23

yorumlar (1)

Blue Sky

sana "kürtle niye arkadassin türk" de demezler, ulusalcı da demezler direk faşo derler. insan kategorizasyonu yaparken çok vakit kaybetmişsin önce "insanlık" gelir ve senin o yaptığın kategorizasyonlar hiç gelmemeliydi dostum. çünkü sen ve senin bu düşünceni paylaşan genç veya yaşlı tüm insanlar yüzünden bu tip ayrımlar söz konusu. yıkın şu duvarlarınızı da öbür tarafı görmeye çalışın artık. iki tarafın da güttüğü politika bok at izi kalsın iken tabii bu söylediklerim çok zor ama şöyle bir şey olabilir, gidin bir yurtdışı görün; bakın parası neyse verin, bulamazsanız para ben vereyim, çevreniz versin ama bir gidin görün. avrupayı görün, amerika'yı görün, rusya'yı görün ama gidin bir bakın. insanlar orada neler ile uğraşıyor? biz burada neler ile uğraşıyoruz?

   Blue Sky   15.07.2011 10:45
 

laflog

rss.xml