tiki avcisi

tiki avcisi
şu anda çevrimdışı
durum: gibigibiyimgibiyimgibigibiyimgibigibiyimgibiyim
kayıt: 14.05.2007 20:50
son giriş: 7 yıl önce
son online: 7 yıl önce
son entry: 10 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


tiki avcisi: laflog

1.

belki

ya sen sen olmasaydın, mesela sınır köylerinin birinde bir çocuk olsaydın. daha huzurlu olabilir miydi? çeki düzenden uzaklarda, doğal, her yer yapmacıksız.

yapay çimlerde top koşturmazdık, yapay gülüşlerimiz olmazdı. gerçekten severdik, lanetlerimiz bile bu denli art niyetli olmazdı. kim bilir, belki,..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   27.02.2009 10:36
2.

kivilcim

"and if you go i wanna go with you and if you die i wanna die with you."

yarı yolda bırakılmış yaşam, kısa ama büyük aşkınız, terkettikleriniz... terkedişin arkasındaki dile getirilmek istenen, lakin bir türlü yapılamayan. dilin kıvrımlarında takılı kalan, ahh, bir..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   30.11.2008 22:26
3.

hayat futbol

hayatın parmaklar ucunda, kanlı ellerin elinde paramparça, düştüğü yerden bir çift el bekler kimi zaman... kimi zaman sıcak bir gülümseme, ardından bir göz parıltısı. kanlı ellerden kurtulmanın yolu böyle sanırım, sırada kesinlik yok, bir göz pırıltısı ile de başlayabilir. kesinlik yanlışlıkları..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   25.11.2008 19:59
4.

kara gunes mum isigi ve sarap

elinize bir kara güneş arşivi geçerse mutlaka denenmesi gereken üçleme aslında. çok da zor değil bu demoları edinmek, sitelerinden edinebiliyorsunuz. mum desen, her yerde var. şarap, markası çok da mühim değil aslında. amaç itibariyle şarap şaraptır-kırmızı olması tercih sebebi.--köpeköldüreni çok seven..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   26.10.2008 19:25
5.

bol keseden bos cikti

hep öyle değil mi sencee dünya? aranılan hiçbir şey bulunamıyor. istekler çoğu zaman karşılıksız. sebepsiz saçmalayarak miyadımı doldurmak istiyorum. biliyorum, en keyifli böyle geçecek. çok uzaklardan nah diyeceksin aradıklarına. şaklatarak. hatta daha ileri giderek kolunu yalayarak.

otla bokla uğraşıp vakit dolduracaksın...

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   26.10.2008 17:16
6.

gereksiz

birkaç not bıraktım rüzgara. gelecek haberleri durdursun diye. gecenin karanlığı dağıttı hepsini bir köşeye. durmaksızın yağan yağmur, ve hiç bitmeyen müzik sesleri. sessizlik istemiyor kulaklar sanki.

ölüm korkusu ve yalnızlaşma. hayatı sil baştan yaşamaya çalışma. daha neler neler görür bu gökyüzü?..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   26.10.2008 00:23
7.

imaj zedelenmesi

imaj nedir, nasıl zedelenir? bu zedelenme en olmadık yerde olursa neler olur? babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?*

hepinizin bildiği gibi* gazi yüksek lisesi veya mhp nin arka bahçesi türlü polatlarla dolu nezih bir öğretmen makinesi...

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   12.10.2008 12:54
8.

host sarhos

şimdi aynen bu cümleyi duymak isterim hiç de sevmediğim yan komşudan. kapısına dayanıp deli gibi kavga edesim var çünkü.

götünden element uydurmanın tek sahibesi lanet karı. her boka ağlar, lakin yine de çamurunu atar. sizi hiç yapmadığınız birşeyle suçlayıverir.

evet hiç..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   31.05.2008 23:53
9.

nasil bir gece lan bu

ankara ağzına kendimi kaptırmışken yazayım dedim lan, ne var bunda? dikkat et falan, gereksiz şeyler bunlar. he, bir de sarhoşsun zaten, yarın okuyunca belki kendin bile hatyırlamayacaksın...

evet nasıl bir giriş yapalım? aslında nasıl bir gün bu böyle? sabahtan beri yaşanılan yerden..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   31.05.2008 23:30
10.

anneye mektup

canım annem;

sana hayatımın film şeridini aktaracağım anne. hiç bilmediklerini, hiç görmediklerini yazacağım anne. hem ağlayacağım, hem yazacağım anne...

annem, önce sana ilk aşkımı yazacağım. daha 4 yaşındaydım. hayatı yeni yeni tanıyordum. çevreye araştıran gözlerele bakıyordum anne. hem ağlıyordum hem bakıyordum anne. ilk..

devamı için tıklayın.

   tiki avcisi   26.05.2008 02:19

123  

 

laflog

rss.xml

sayfa

 / 3