vae victis

vae victis
şu anda çevrimdışı
durum: dünyaya fırlatılmış birer soruyuz hepimiz / cevapmışız gibi dolaşıyoruz!
kayıt: 28.05.2007 10:18
son giriş: 1 yıl önce
son online: 1 yıl önce
son entry: 7 yıl önce
 

 gönderileri

yayındaki entryleri
yayındaki başlıkları
son oylanan entryler
en beğenilen entryleri
en berbat entryleri


vae victis: laflog

1.

yildiz

hayat dediğin beklemek yarı kalan hikayenin bitmesini, sessiz durup, bir köşede beklerken sevdiğini
ellerin can verir hikayeye, sevdiğinin elini tuttuğunda, ilk kalemi eline aldığında, sabah kalkıp gözlerini ovuşturduğundan yanında olan ellerin anlatır gelecekteki halini, sevgilin..

devamı için tıklayın.

   vae victis   28.10.2010 18:47
2.

gorusmeyeli uzun zaman oldu

sevgisini tek kale yasamis, sanssiz, bahtsiz ve hatta beceriksiz butun mustarip asiklar icin yazilmis... belki de, tum 'kabul edilmemisler'e karsi hissettigim manasiz ve iyi niyetli sorumlulugun bir tezahuru bu. artik anlayiver iste.

k: merhaba.
e: merhaba.
k: gorusmeyeli uzun zaman oldu..
e: evet.
k: neler..

devamı için tıklayın.

   vae victis   25.10.2010 20:51
3.

paranoya nobetim

sadece yazıyorum. çoğu da yaşamaya korktuğum şeyler aslında galiba bunların. seni yaşamayı göze alamamıştım mesela, korkmuştum olmaması muhtemel şeylerden. istemiştim, olmaması bir diğer muhtemel olan şeyleride yine. hâlâ seviyorum oysa seni. anlatmak için yolum yok. çok denedim, sen de anladın, kendince..

devamı için tıklayın.

   vae victis   17.03.2009 17:16
4.

kendime istisare

seni sevmediğimi bile bile o güzel gözlerine baktığımda duyduğum sevinç ve mutluluğu anlatabilecek kelimeyi bile bulamayışımı neye bağlamalıyım bilmiyorum yüksek sesle söylüyorum artık seni sevmediğimi. büyük bir salağım galiba ve bu yüzden sorguluyorum kendimi. evet, emin omadığım bir şey yüzünden. neden..

devamı için tıklayın.

   vae victis   17.03.2009 16:48
5.

ben bir ruya gordum

şakağıma paslanmış bir rebolver dayandı zannettim, o tarifine kelimelerin hükümsüz kaldığı güzelliğini gördüğümde, seferî gönlüm demirlemeliydi artık. sen vardın karşımda, görünmeyen kanatlarınla, toz pembe hayaller yaşatabilecek olan karşımda bana. gözlerinde deniz, saçlarında güneş, dudaklarında bahar, sözlerinde bir can vardı benim için..

devamı için tıklayın.

   vae victis   17.03.2009 16:29
6.

unutulmus

bir deniz kenarında unutulup gitmiş cefakar bir kayığın yosun tutan gövdesindeki çatylakların mazi kokan anılarıyla hatırlıyorum şimdi seni. sünger çekebilmiş olabilmekten hayata ve yanık kağıt kokulu hatıralara bakıp derin nefesler çekiyorum içime, denizde boğulan bir insanın o tuzlu suyu içine çekercesine...

devamı için tıklayın.

   vae victis   17.03.2009 16:09
7.

gunes e mektup

seni ilk tanıdığımda kıştı, seni görmüştüm , sadece görmüştüm işte, sonra giderek bahara yaklaştım ve yaklaştıkça da seni daha çok yaşamaya başladım. artık hiç gözümden kaçmıyordun ve seni iyiden iyiye yaşamaya başladım. derken yaz geldi, gözlerimi kamaştırmaya başlamıştın giderek ve giderek..

devamı için tıklayın.

   vae victis   03.03.2009 20:19
8.

geceye mektup

ey gecenin kara gözleri! ben uyumuyorum. sen de yumma gözlerini... bana şimdi güneşten bahset. güneş doğuncaya kadar ben de sırrımı kına diye ellerine bırakayım. belki de güneşi hak etmediğimi söyleyerek sessizliğini bozmayacaksın. '' neden ? '' diyeceğimi bilemeden, '' neyi ''..

devamı için tıklayın.

   vae victis   03.03.2009 20:18
9.

isiga mektup

gözlerinin buğusuyla yüzünün gülüşü arasında gidip gelen yüreğimi geceye yazıp herşeyi unutmak, yaşanmayanlara bir sünger çekmek istiyorum aslında... zamansızca.
bir şark, bir söz, bir an tüm bunları unutturup atıyor beni senli düşüncelerin en ortalık yerindeki kırıklıklarla dolu odaya.
yine gözlerinin hayaline dalıyor gözlerim..

devamı için tıklayın.

   vae victis   03.03.2009 20:18
10.

anlamsizlasmasi gerekirdi

gözlerinde yaşanan onlarca dakikanın bedeline yazılan onlara sayfanın gözlerinin bir zerresini bile anlatamaması sadece sana olan aşkımdan mıdır yoksa bir gün beni görmeyen gözlerinin sanki sevecek gibi olmasının yarattığı olasılıklar dünyasının içinde yaşayan mutsuzluklar ülkesinin devinin uyanıpta nerede olabileceğimi sormasına verilen..

devamı için tıklayın.

   vae victis   03.03.2009 20:15

12 

 

laflog

rss.xml

sayfa

 / 2